2752
2734
عنوان

باورش سخته ...براش دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 3952 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام فریده جون این خانوم همون لیلایی نیست که یه دفعه تاپیک زدی گفتی براش دعا کنین.اگه اون خانوم باشه که خدا رو شکر ایشالا حال خودش و نی نی ش خوب میشه
گل دخترم 22 مرداد 92 زندگیمون رو بهاری کرد..........
ایشالا که خودش و نی نی صحیح و سالم میان خونه و سالهای سال با سلامتی زندگی میکنن . یکی از همکارای منم 6 ماهه بدنیا اومده و هیچ مشکلی نداره .

اَلّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
یکی از دوستای من زمانی که طرح ماماییش رو میگذروند میگفت یه خانومی به بیمارستان مراجعه کرده بود که درد شدید داره و با اینکه روز قبلش آمپول زده تا پری بشه و همون روز هم باز آمپول زده ولی پری نشده که دوستم بهش گفته رو تخت بخواب معاینه ات کنم . همین که اونجاش رو دیده گفته داری زایمان میکنی . دختره عقد کرده هم بوده خلاصه شوشوش میگه یعنی چی ما تابحال کامل باهم برنامه نداشتیم خلاصه از اون گفتن و از اینا بردن خانوم به اطاق زایمان . دوستم میگفت خودم پرده بکارتش رو قیچی کردم و نی نی به دنیا اومد . خلاصه میگفت خانوادشون همه تو شوک اینا تصمیم گرفته بودن فرداش که مرخص میشه با هم یه چند وقت در برن تا همه یکم آروم شن . فکر کنید 9 ماه تمام نفهمیده بوده که بارداره و هر ما آمپول میزده و چند قطره ای لک بینی داشته و نی نی اش سالمه سالم بوده
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
اول سلامتی برای همین خانم و پچش و از خدا می خوام

اینجا رو ببینید وبلاگ مادری هست که 9 ماه باردار بوده و نم یدونسته الان دختر نازی داره به اسم باور

فقط خواست خداست

http://payamebavar.blogfa.com/category/13
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
واقعا چقدر خدا بزرگ سارا جان وقتی این رو خوندم بدنم لرزید واقعا خدا وقتی چیزی برای ادم می دهد که اصلا تو فکرش نیست ذ خدا خیلی بزرگ متاسفانه ما بینش کافی نداریم
خدایا بخاطر دل رباب  نگاهم کن یا رباب به گلو بریده لب تشنه علی اصغرت امسال دامنم سبز کن یا نرجس خاتون از پسرت مهدی، بخواه من هم بازمادر بشم باردار بشم بچه ها سالم صالح به دنیا بیارم  یا ام البنین به جان قمرت واولادش  نظری به من کن یا امام حسن یا کریم اهل بیت  به جان نوهات نفیسه خاتون وبه عزتش و قدر منزلتش   برام معجزه کن   معجزه کن معجزه معجزه معجزه