2752
2734
عنوان

بیاین یکم حالمون خوب بشه❤️🌈🌟💛✨️💫

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 72 پست
مشکل همینه دیگه تو خودت رو تسلیم غم و شکست کردی نمیخوای بپذیری و قبول کنی که اگر بخوای حتی اگر دوبار ...

نمیدونم کاش همه ادما مث تو حرف میزدن بام 

ببین تا یه جاهایی تلاش خودم و کردم زور زدم دعوا کردم بحث کردم نزاشتن اصن نمیزارن خیلی کارا کردم نشد. 

اره من زود حالم بد میشه خیلیییی زود یعنی به شدت روم تاثیر میزاره هر چیزی کوچیکی و نمی‌دونم چرا 

هرچیزی کوچیکی باعث میشه شب تا صبح قرص بخورم و گریه کنم و به خودکشی و مرگ فکر کنم. 

نمی‌دونم چیکار کنم تکلیفم چیه . 

ترس دارم تو وجودم دلم میخواد مرگ طبیعی داشته باشممم

حس خوب یعنی اینکه بعد چهل روز دوری از همسرت عشقت بیایی بگیرتت بغل و بگه قربون چشات بشم دلم برات یه ذ ...

آخیی عزیزم😍😍😍😍😍😍🥹🥹🥹🥹🥹

خدا برای همدیگه حفظتون کنه😍❤️

زنده باد اشتباهات من...که بی‌پروا بهت گفتم دوستت دارم وُ تو رَم کردی... که خلافِ نظرِ خانواده رفتم دنبال علاقه‌م و بعد با مغز خوردم زمین وُ برگشتم وُ از صفر شروع کردم که شب امتحان نشستم فیلم دیدم و رفتم چرخیدم الکی وُ بعدش گند زدم. که بی‌حساب کتاب پولامو خرج کردم وُ خوردم به یه پیسیِ سنگین.که گفتم رفیقمه،از گوشت و پوست و خون گذاشتم براش اما همون آدم با پوستی که از من کَندن واسه خودش پیراهن دوخت...ببین هر طوری دلت می‌خواد قضاوتم کن. اما تو چه میدونی من اون لحظات چقدر زندگی کردم!زنده باد اشتباهات من. که توی تنهایی بغلشون می‌کنم. یه بغلِ محکم... اونا سهم منن از زندگی. من اون لحظات احساس زنده بودن داشتم. میفهمی؟؟؟؟؟؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم کاش همه ادما مث تو حرف میزدن بام  ببین تا یه جاهایی تلاش خودم و کردم زور زدم دعوا کردم ...

چون تو سریع روحیت رو میبازی

نترس برای تغییر اصلا نترس 

تغییر سخته درد داره ولی میتونه سرنوشت آدم رو عوض کنه بخدا اگر بخوای میشه ببین فقط کافیه یه قدم فقط یه قدم برای مثبت شدن حال خودت برداری تاثیرش رو تو کل زندگیت میبینی همین الان بلند شو گوشیو بزار کنار و یه برگه بزار جلوی خودت تمام احساسات بدت رو روش بنویس تمام دردات رو بنویس وقتی که نوشتی کاغذ رو پاره کن ریز ریز کن بریز آشغالی و دوباره یه برگه جدید بزار جلوت و به خودت دستور بده و به خودت قول بده تو اون برگه که تا دو روز دیگه حتی شده یک درصد حالت رو بهتر میکنی تهش هم یه جمله فقط و فقط یه جمله شکرگزاری بنویس بابت یه چیزی از خدا تشکر کن اگر میگی وجود نداره من بهت میگم داره حتما یه چیزی وجود داره  از همین الان شروع کن بعدش هم برو حموم یه دوش بگیر و به چیزی فکر نکن ذهنت خالی میشه

پاشو برو کاری که گفتم رو انجام بده اگر تغییر نکردی حتی یک درصد بیا یه سیلی بزن تو صورت من😂😂😂 حتی اگر حالت بهتر هم نشه از ناراحتیت کم میشه

زنده باد اشتباهات من...که بی‌پروا بهت گفتم دوستت دارم وُ تو رَم کردی... که خلافِ نظرِ خانواده رفتم دنبال علاقه‌م و بعد با مغز خوردم زمین وُ برگشتم وُ از صفر شروع کردم که شب امتحان نشستم فیلم دیدم و رفتم چرخیدم الکی وُ بعدش گند زدم. که بی‌حساب کتاب پولامو خرج کردم وُ خوردم به یه پیسیِ سنگین.که گفتم رفیقمه،از گوشت و پوست و خون گذاشتم براش اما همون آدم با پوستی که از من کَندن واسه خودش پیراهن دوخت...ببین هر طوری دلت می‌خواد قضاوتم کن. اما تو چه میدونی من اون لحظات چقدر زندگی کردم!زنده باد اشتباهات من. که توی تنهایی بغلشون می‌کنم. یه بغلِ محکم... اونا سهم منن از زندگی. من اون لحظات احساس زنده بودن داشتم. میفهمی؟؟؟؟؟؟
چون تو سریع روحیت رو میبازی نترس برای تغییر اصلا نترس  تغییر سخته درد داره ولی میتونه سرنوشت ...

دورت بگردمممم منننن عزیزم ⚡❤️🙃 

مرسی فرشته مهربونم 

اره روحم رو میبازم علتش هم نمی‌دونم

دورت بگردمممم منننن عزیزم ⚡❤️🙃  مرسی فرشته مهربونم  اره روحم رو میبازم علتش هم نمی‌دونم

خب علتش معلومه دیگه به خودت باور نداری باید خودت رو پیدا کنی🥲

اصلا بهت توصیه میکنم امروز رو کلا درس نخون پاشو برو کاری که گفتم رو انجام بده بعدش یه اتاقت رو مرتب کن اگر وسایل کیک رو دارین بلند شو برو کیک درست کن بعدش بشین یه فیلمی که موضوعش شاد و مثبت باشه بزار کیکی که درست کردی رو هم بخور یا گزینه دوم اینه بازم اون نوشتن رو انجام بده بعد برو بیرون یکم راه برو برو بازار یه دوری بزن به مامانت پیشنهاد بده با هم برین بازار یه چیز کوچولو مثل یه روان نویس خوشگل و گوگولی برای خودت بخر یا اگر نشد بری بیرون نمیدونم حیاط یا بالای پشت بوم برو یکم اونجا هوا بخور 

امروز رو کلا به حال خودت اختصاص بده😍

و حواست باشه اگر با مامانت بحصت شد یا هر اتفاق دیگه ای که خواست روزت رو خراب کنه اصلا اجازه نده اگر چنین اتفاقی افتاد و دوباره ناراحت شدی یه لیوان آب بخور و چند تا نفس عمیق بکش و دوباره به خودت برس

خب علتش معلومه دیگه به خودت باور نداری باید خودت رو پیدا کنی🥲 اصلا بهت توصیه میکنم امروز رو کلا در ...

چشم گلم🥺❤️😘😘😘😘 

حتما این کارو میکنم ولی عذاب وجدان درس نخوندن چه کنم🤣😂 الان میرم یه فیلم دانلود میکنم نگا میکنم تا شب 

بیرون حوصله ندارم می‌دونم باهام نمیان نمیزارن برم 

میرم یه چیزی درست میکنم شاید خوب شدم عشقم مرسی ازت تو خیلی خوبی

چشم گلم🥺❤️😘😘😘😘  حتما این کارو میکنم ولی عذاب وجدان درس نخوندن چه کنم🤣😂 الان میرم یه فیل ...

آفرین بالاخره شدی یه دختر خوب 😂❤️❤

ببین تو تا الان به اندازه ای که در توانت بوده تلاش کردی و الان هم نمیخوای از زیر بار درس خوندن در بری که میخوای به خودت و ذهنت استراحت بدی و انرژیتو ببری بالا چون نیاز داری بدنت نیاز داره

بدو برو کلی حال خودت رو خوب کن شب هم تا قبل ۱۲ سعی کن بخوابی بعد صبح ساعتای ۷ و نیم ۸ بیدار شو پر قدرت دوباره شروع کن بخون مطمئن باش حال دلت که خوب باشه ها بازده مطالعاتیت هم بیشتر میشه پس اول خودت مهمی❤️

آفرین بالاخره شدی یه دختر خوب 😂❤️❤ ببین تو تا الان به اندازه ای که در توانت بوده تلاش کردی و الان ...

چشم مرسی ازت خواهر خوبم لطف کردی بم عزیز جان😘😘❤️ 

انشالله به تموم آرزو های قشنگت برسی دخمل قوی

چشم مرسی ازت خواهر خوبم لطف کردی بم عزیز جان😘😘❤️  انشالله به تموم آرزو های قشنگت برسی دخمل ق ...

مرسی از آرزوی خوبت😘😘😘😘😘😘😘😘😘

پس لطفا به خودت اهمیت بده❤️

هروقت هم که خواستی با کسی درد و دل کنی من هستم اگر دوس داشتی به حرفات گوش میدم❤️

مرسی از آرزوی خوبت😘😘😘😘😘😘😘😘😘 پس لطفا به خودت اهمیت بده❤️ هروقت هم که خواستی با کسی درد و د ...

ممنون گلم درخواست دوستی میدم بت 

هروقت جا زدم حرف بزنیم گلم🤗❤️ 

الان خیلی ارومم با حرفات

ممنون گلم درخواست دوستی میدم بت  هروقت جا زدم حرف بزنیم گلم🤗❤️  الان خیلی ارومم با حرفا ...

خداروشکر😍😍😍😍

اگر تلاش کنی بهتر هم‌میشی برای شاد بودن نباید حتما کار خاصی بکنی گاهی اوقات پشت در تراس چای خوردن هم حالت رو خوب میکنه😄