2733
2734
عنوان

سونو 3 بعدی ضرر داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا؟ اخه از صبح داشتم ذوق میکردم اینجوری که گفتن بخدا کوفتم شد زهرمارم شد اینقد که حالم بده اخه چج ...

عزیزم چند دقیقه طول کشید؟

میگن خیلی طول بکشه ممکنه مضز باشه مثلا یه ساعت

بعدم  میگن سی هفته به بعد اشکالی ندارد چون چربی جنین بیشتر شده و پوستش مقااوم تره

کلا برا این میگن که الکی الکی برا دیدن صورت بچه نرید سه بعدی 

اگه دکتر خودش خواسته حتما لازم بوده دیگه

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
واقعا؟ اخه از صبح داشتم ذوق میکردم اینجوری که گفتن بخدا کوفتم شد زهرمارم شد اینقد که حالم بده اخه چج ...

بله واقعا

اون داپلره

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
اخه من ازش نخواستم خودش یهو گفت اینم عکس 3 بعدی صورتش 

کو عکسش شاید اصلا این اون نیس؟

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
عزیزم چند دقیقه طول کشید؟ میگن خیلی طول بکشه ممکنه مضز باشه مثلا یه ساعت بعدم  میگن سی هفته ب ...

اول دیدم داره سونو میکنه و اندازه سر و پا و جفت و اینارو میزنه که کلا 3 یا 4 دیقه شد بعدش گفت به پهلو بخواب خوابیدم دیدم گفت صورتشو میخوای ببین اونم یه 4 یا 5 دیقه شد بعدشم یه عکس رنگی 3 بعدی گذاشت رو صفحه گفت با گوشیت میخوای عکس بگیر 

اول دیدم داره سونو میکنه و اندازه سر و پا و جفت و اینارو میزنه که کلا 3 یا 4 دیقه شد بعدش گفت به پهل ...

نمیدونم ولی حس میکنم این که انجام داده یه چیز دیگس🙄🤔

وگرنه اون هزینه شم زیاده زمانبر هم هست..

بازم نمیدونم...

فرستادم عزیزم 

حالا اگه اونم باشه کم نگه داشته نگران نباش

این همه آدم انجام میدن چیزی نمیشه

واسه راحت شدن خیالت رفتنی دکتر ازش بپرس