2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بعضی رمان ها واقعیت داره.حالا یا برای نویسنده اتفاق افتاده یا اطرافیانش.گاهی هم از تخیلات نویسنده الهام میگیره.حالا به نظر شما غیر منطقی مگه؟
برای حاجتم یه صلوات مهمونم کنین.لایک کنین منم براتون میفرستم.ممنون🙏🙏❤❤
منم داستان زیاد دارم ولی فقط تو قلیم نگهش میدارم.کلن همیشه ب زندگی از بعد فان نگاه میکنم هرچند هر انسانی ممکنه ی ضربه ای از ی جایی خورده باشه. معتقدم ادم باید بخنده یا حدقل اشک دیگران و در نیاره... و تراژدیشو برای دنیای خودش مرور کنه و ی روزی کهنش کنه و برای همیشه بذاره کنار
حتمن باید داشته باشم؟
داستان من فان ه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔