2752
2734
عنوان

🎂🎂یه کیک راحت و کم خرج و پف پفی🎂🎂

| مشاهده متن کامل بحث + 46050 بازدید | 806 پست
همینکار کردم

مغز کیکت چی، نرم. میمونه، خمیری، حس نمیکنی کمی خشکه، راستی وقتی کییک رو پختی، فورا بپیچ توی پلاستیک اون قسمت کف نرم میشه، اگه نشو یه کوچولو با برس اب بزن روش، زیاد نه ها، یه کم، بعد بزار تو نایلون حتما جواب میده، خودم این کارو کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مغز کیکت چی، نرم. میمونه، خمیری، حس نمیکنی کمی خشکه، راستی وقتی کییک رو پختی، فورا بپیچ توی پلاستیک ...

خوب شده بود دیگران  تعریف کردند ولی از بس پنبه ای بود تو گلو یخورده خشک بود این روشی که گفتی حتما امتحان میکنم مرسی عزیزم

اوکی شکر 
2731
نمی دونم بنظرم فرمولش با اسفنجی فرق داره 

من چند بار درست کردم خوب شده بعد خامه میزنم .شاید بیشتر ازنیم ساعت میذاری رو گاز بمونه یا شعله گازت خیلی کم نیست تهش زیاد برشته میشه

بله عزیزم ۳یا۴صفر.... نذار زیاد بمونه ۵ دقیقه بعد از خاموش کردن اجاق از قابلمه کیک بردار 

مرسی گلم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
https://s9.picofile.com/file/8277242326/20161202_234406.jpg

عزیزم شما واقعا راضی بودی

من میخوام درست کنم تردید دارم 

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤

استاتر عزیز ممنون از تایپیک خوبت

من واقعا کیکهام افتضاح بود ولی امشب تولد دخترم بود وبه روش شما درست کردم خیلی بافت نرم واسفنجی داشت عالی بود ولی خیلی پف نکرد که فک کنم اردش رو باهمزن خیلی زدم ویه کمی شعله گازم زیاد بود تهش کمی سوخت که با جاقو جداکردم 

ممنونم که تجربه شیرین خودتو با ما به اشتراک گذاستی

برات دعا کردم خدا سعادت دنیا واخرت بهت بده وامواتت رو رحمت کنه

چقدر خوب بود هرکس تجربه ایی داره که به درد میخوره در هرزمینه ایی به اشتراک بزاره

بازم ممنون

حتما بازم درست میکنم وازت موقع پخت کیک یاد میکنم.....