2733
2734
عنوان

دخترای نوجوون خانواده سختگیر دارین؟😞

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 20 پست
منم گوشیم چک نمیشه چون شک نکردن تاحالا میدونن دوست پسر اینام ندارم ولی با رفیق داشتن و بیرون رفتن و ...

منم تا حالا خطایی نکردم ولی چک میکنن

تهشم میدونی مامانم چی گف؟ گف کسی تا حالا نخواستت وگرنه تا العان هزار تا دوست پسر داشتی😅

من فقط ۱۷ سالمه باور کن خدم دنبال این کارا نیستم وگرنه هزار نفر خواستن پیشنهاد بدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من تو ورودی تیزهوشان شرکت کردم و اولویت هایی دور و بالاشهر زدم قبول نشدم انرژی درس میخونم

همسن خواهر منی من از الان یادش میدم رو مستقل شدنش کار کنه درسشم خوب بخونه واقعا خیلی مهمه

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤
منم تا حالا خطایی نکردم ولی چک میکنن تهشم میدونی مامانم چی گف؟ گف کسی تا حالا نخواستت وگرنه تا العا ...

میگفتی دوست پسر داشته باشم مگه شما اجازه میدین 😂

سنت خوبه من ۱۹ سالمه بدتر افسرده شدم بخاطر شکست تو کنکور ببین از من میشنوی تا میتونی این تایم باقیمونده تا کنکورتو خوب بخون پشت کنکور موندن سخته سعی کن اولین سال یه دانشگاه خوب قبول شی همه چی حل میشه

❌لایک نکن❌           برای یک زندگی معمولی 🖤