2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب چرا؟اگ ورشکست شه پولو بخورن چی

ببین من که دقیق سازو کارشونو نمیدونم ولی میدونم حتی موسسه های مالیو اعتباری که زیر نظر بانک مرکزی باشن هم یجورایی حمایت میشن چه برسه به بانکها مثلا در بانکهای بزرگتر ادغام میشن مثل اینکه چن سال پیش چنتا موسسه قرض الحسنه جمع شد دولت مجبور شد  پوله مردمو بهشون  برگردونن ولی بازم میخوای مطمئن بشی از یه بانکی سوال بپرس 

ولی شنیدم ورشکست میشه پولو برداشت کنیم

اگر هم شده باشه بانک مرکزی تعهدات بانک اینده رو تسویه میکنه . دیگه مثل اون زمانی که موسسات مالی مثل قارچ‌رشد میکردند و مردمو بیچاره میکردن نیست . الان حتی در صورت ورشکستگی بانکها ، بانک مرکزی پاسخگو هست

. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃
خب دوندگی نداره تا پولو بگیریم؟؟برای پس انداز کدوم بانک خوبه؟

نه دوندگی نداره. نگران نباشید رییس بانک مرکزی گفتند این خبر شایعه است . برای سرمایه گذاری هم نمیدونم کدوم بانک . اما الان بانک مرکزی از تمام بانک‌ها حمایت میکنه و خودش متعهد هست. شما هم ببینید کدوم بانک سود بهتر یا شرایط بهتری داره سرمایه گذاری کنید 

پس چرا سهامشو واگذار کرده

نمیدونم عزیزم. شما بهتره اخبار این مسئله رو از سایت و خبر گزاری های معتبر بگیرید. چند روز پیش تو تلویزیون که گفتن شایعه است . شما هم اکه نگران هستین برای آرامش دل خودتون پولتونو از بانک خارج کنید. 

2706