2752
2734
عنوان

این مارک لپتاپ خوبه برا دانشجو؟ فقط نقره ای داره دوس ندارم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 19 پست
اره بنظر منم چون مهندس و گیمر و اینا هم نیستم خواهرم core i7 n43 رو داشته ۱۰ ۱۲ سالی مار مهندسی باش ...

منم چند سال پیش تقریبا مثل همین خریدم چون کار خاصی نمی خوام باهاش بکنم برای من خوبه به نظرم تو هم همین خوبه

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من با دل ۵هسته برنامه نویسی میکردم خواهر 

راستش خیلی وقته از‌میادین دورم😅قیمتا دستم نیست ولی اوکیه بنظرم لپتاپه واسه شما 

قیمتم سرچ کنی دستت میادخیلی راحت

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 

عزیزم من دانشجوام میتونم درک کنم که چه کارایی میخوای باهاش انجام بدی..همین i5 هم کارتو راه میندازه..مگه. انشجو چه استفاده ای ازش داره جز وورد و اکسل . پاورپوینت یا فیلم دیدن..منم لپ ناپم i۵ قدیمی هم هست ولی خداروشکر کارامو راه مینداز..اونایی که کارتی معماری و گرافیک انجام میدن لپ تاپ گرون باید بخرن..نه ماها که کارای معمولی باهاش انجام میدیم.. ایسوس هم مارک خوبیه همینو بخر خرج الکی نکن