2733
2734
عنوان

تیتر بتا پایین! آیا آزمایشگاهه رنج بتا تیتر میزنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 28 پست
من همیشه قبل از پری ترشحاتم زرد رنگ و غلیظ میشه ولی این ماه نشد و سفید و شفاف بود خسته بودم و کوفتهههه مچ پاهام مثل یخ سرد میشد و بدنم توان گرم کردنشون رو نداشت اینایی که میگم همه قبل از پری هستااا دندونام تیر میکشید نوک سینه هام کمی صورتی شدن و احساس میکردم پر تر شدن که واقعا هم همینطور بود اب دهنم زیاد شده بود روز پری دمای بدنم پایین نیومد درحالی که همیشه پایین میاد و بعدش پری میشم روز پری بعداز نماز صبح لرز گرفتم سه جهار روز مونده بود به پری دردای وحشتناکی تو رحمم داشتم که از دوطرف از تخمدانها به هم میرسید این درد حدود ده دقیقه ممتد داشتم و قط شد کلا تیرکشیدن تخمدانها رو داشتم گاه و بی گاه من همیشه شکمم موقع پری جمع میشه این بار بزرگ موند و جمع نشد
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**
واقعا؟؟ مرسی حلما جون دعا کنید برام خواهرشوهرم اینا میدونن نمیخوام بارداری ناموفقی باشه
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیزم خیلی کامل بود انشاءلله بارداری راحتی داشته باشی ببخشید من در مورد علایم سؤال کردم ازت چون این ما iui کردم و چهارروز دیگه معلوم میشه مامان شدم یا نه
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
خواهش میکنم گلم وظیفه بود بگم ان شاالله خدا داتو شاد کنه بهترین هدیه رونصیبت کنه
حالات سرماخوردگی داشتم و سرم سنگین بود و شبها بینیم کیپ میشد بدون اینکه ابریزشی از بینی داشته باشم!
آیت الکرسی بخون خیلی آرامش میگیری قبل از نماز اذان و اقامه بگو و دستتو بزار روشکمت خیلی واسه آرامشت اثر داره الان دیگه فقط خودت یه نفر نیستی یه موجود کوچولو به ارامشت نیارمنده
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
چشم حلما جان ممنون از ارامشی که دادی و توصیه های عالیت الهی مامان شی همین ماه توکل برخدا
سلام دوستان گل من بارداری دوم و دارم تجربه می کنم هفته 5 هستم با قرص کلومفین و دگزامتازون و امپول هاش سی جی باردار شدم. بی بی چک ها از روز 12 کمرنگ شد یکم روز 14، دوباره پررنگ شدن رفتم ازمایش دادم 89 بود چون کم بود 48 ساعت بعدتکرار کردم شده 254 . ابجی ها چله بسم الله برداشتم میگیم بسک الله الرحمن الرحیم به حق بسم الله رحمن رحیم و واقعا جواب داد. از اون طرف من کیست ریز داشتم با خوردن روزی دو استکان رازیانه خوردم وسه روز قبل از دوره پریودی هام بادکش رحم انجام دادم بعد عز 4 ماه کیست ریز هام از بین رفت. و اقدام کردم. و باردارم شکر خدا