2737
2739
عنوان

شما میوه را آنلاین می خرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 116 پست
اره چرا که نه وقتی مطمئن باشم سالم هست و مورد اعتمادم باشه و اینکه میوه ی خوب بیارن و تر و تازه البته باید خیلی سخت گیری کنن اگر بخوان اینکارو انجام بدن چون خیلی امکان سواستفاده هست امپول و هزارتا چیز دیگه میزنن بهش
دانی از زندگی چه میخواهم؟ من، تو باشم...تو! پای تا سر تو! زندگی گر هزار باره بود، بارِ دیگر تو...بارِ دیگر تو...!

سلام آقای زاهد فروش انلاینتون چطور بود همسرم به تازگی میخواد شروع کنه اگه براتون امکان داره کمی راهنمایی کنید 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام آقای زاهد فروش انلاینتون چطور بود همسرم به تازگی میخواد شروع کنه اگه براتون امکان داره کمی راهن ...

ببخشید .. من خیلی کم سرمیزدم سایت .. اگر هنوز جواب سوال مفیده بنویسم

به افتاب سلامی دوباره خواهم کرد . . .        toto.ir
2738
ببخشید .. من خیلی کم سرمیزدم سایت .. اگر هنوز جواب سوال مفیده بنویسم

سلام بله ممنون میشم راهنمایی کنید 

از کجا باید میوه تهیه بشه برای شروع چه میوه هایی باید خریداری بشه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سلام بله ممنون میشم راهنمایی کنید  از کجا باید میوه تهیه بشه برای شروع چه میوه هایی باید خریدا ...

چند تا سوال:

این کسب و کار در چه سایزی شروع میشه؟

ایا مغازه هم دارید یا خواهید گرفت؟

در واقع می خوام بدونم با چه جوازی یا مجوزی کار خواهید کرد؟

در چه شهری هستید؟

اقای زاهد پیام من را ندیدین؟

خیلی عذر می خواهم.

ببخشید چند بار اومدم ریپلای کنم گم شدم بین تاپیکها.

از بس تبلیغات میاد کنار باکس نوشتن در نسخه گوشی، کارکردن خیلی سخته در تبادل نظر.

Parvizzahed در اینستا هستم