2733
2734
عنوان

کم کاری تیروئید و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 12253 بازدید | 43 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام آهو جان منم قبل از بارداری کم کاری تیروئید داشتم ولی چون اعتمادی به جواب آزمایش نداشتم و هیچ کدوم از علائم کم کاری تو بدنم نبود اصلا قرص نخوردم بعد از بارداری تو ماه دو آزمایش دادم و tsh ام 6.5 بود قرص داد بهم تا الان که پسرم 3 ماهشه دارم قرص میخورم خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتم و پسرم هم مشکلی نداره خیلی هم باهوشه از هم ماهی هاش تو خیلی چیزا جلوتره اصلا نگران نباش هر ماه دکتر برو و قرصت رو حتما سر موقع بخور تا نیم ساعت بعدش هم لبنیات و هرچیزی که کلسیم داره و قرص آهن مصرف نکن همین
آنچه دلـم خواســـت نه آن می شود////:::////هرچه خدا خواست همان می شود
آهو جان نگران نباش من قبل بارداریم کم کاری تیرویید داشتم و قرص لووتیروکسن نصفه میخوردم، بعد رفتم دکترم بدون اینکه. دوباره بهم آز بنویسه گفت برو اقدام کن منم از قضا زود بازدار شدم وقتی فهمید باردارم دوباره آز نوشت، آز که دادم کمی نرمال شده بود، گفت هیچ مشکلی نداره همینطوری قرصت رو بخور تا آخر تازگیا آز دادم ترمال شده خداروشکر ولی همچنان باید قرصم رو بخورم خداروشکر بچه هم سالمه الان هفته 33 هستم
** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         
عزیزم منم دارو میخورم کلى از دوستامم این مشکلو داشتن و با دارو کنترل کردن و هیچ مشکلى هم نبود دارو تو ناشتا بخور نیم ساعت بعدش هیچى نخور با آهن هم تداخل داره بعدش مولتى وبتامین نخور مطمئن باش هیچى نمیشه
دوستان باید سر ساعت مشخصی خورده بشه مثلا امروز ساعت 8 خوردم فردا هم باید 8 بخورم؟

سلام عزیزم 

شما که کم کاری تیروئید داشتید میشه بگید چیکار کردید ؟؟ بارداری موفق داشتید ؟؟

لطفا برا سلامت نی نیم صلوات بفرستید. ممنون.این بارداری سومم هست دوتای قبلی سقط شدن

خواهر من از ماه دوم فهمید کم کاری داره قرص لووتیروکسین خورد بچش هم الان سالمه سالمه اصلا نترسین من خودم هفته ۹ بارداریم هفته پیش فهمیدم کم کاری دارم قرص تیروکسین میخورم نصفشو هر روز. دکتر گف تا آخر بارداریت باید بخوری برا جنین اتفاقی نمیفته

خواهر من از ماه دوم فهمید کم کاری داره قرص لووتیروکسین خورد بچش هم الان سالمه سالمه اصلا نترسین من خ ...

تیروئیدتون چند بود؟؟ منم قبل از بارداری کنترل شده بود ولی تو بارداری خیلی کم‌کار شد