2733
2734
عنوان

خانمای باتجربه ومطلقه بی‌زحمت بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 20 پست
اشتباه از همسرشمابوده که وقتی مشکل این چنینی داشته اومده خواستگاری شما وحتی سرنوشت شماهم تغییر داده. ...

بخدا من بااین مشکلش کنار اومدم ولی اون باهر بهونه کوچیکی بحث درست میکرد....منم یجا کم آوردم دیگه

خستم، خیلی خسته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا من بااین مشکلش کنار اومدم ولی اون باهر بهونه کوچیکی بحث درست میکرد....منم یجا کم آوردم دیگه

بله چون قدرت مردانه اش زیر سوال رفته الانم بخاطر همین از رفتن شانه خالی میکنه. این به شدت برای یه مرد...

من برای شماتصمیمی نمیگیرم اما قبول کن یه جا کم میاری واین ضعف بزرگی هست برای هردو. الانم چون دیگران متوجه این موضوع شدن دیگه شرایط ...

بنابراین قانون گزارم همین رو میگه مردی که پس از گذشت ۵,۶سال قادر به بچه دار شدن نشه حق طلاق برای شماست. 

من دارم این قضیه رو از بیرون میبینم شما درگیر احساسات شدی.

بله چون قدرت مردانه اش زیر سوال رفته الانم بخاطر همین از رفتن شانه خالی میکنه. این به شدت برای یه مر ...

بله متاسفانه بشدت دختر احساساتی هستم وگرنه همون دوران عقد طلاق میگرفتم

خستم، خیلی خسته
اشتباه در اشتباه شده  حتما روانکاوی رو ادامه بده  حتماً درست میشه نگران نباش

میدونی چیه مینا

شوهرم ازنظر محبت و احساسات اشباعم کرده بود

منی ک از جانب پدرم محبت نمیدیدم وارد زندگی مردی شدم ک چپ و راست قربون صدقم میرفت و بوسم میکرد.‌.ب همین دلیل هرسری بخاطر این محبتااز مشکلاتش چشم پوشی میکردم

خستم، خیلی خسته