2752
2734
مامانم ، انقدر گریه کرده دیگه همه چیز رو تار میبینه ، دکتر خوب رو از کجا پیدا کنم که تبلیغ و دروغی ن ...

الان دیگه مثل قدیم نیست که عزیزم،دکترا تو این عمل مهارت دارن،شاید بیشتر از ۲۰ ساله تو ایران انجام میشه،بازم تحقیق کن حتما از کسایی که پیش دکتر خوب عمل کردن راهنمایی بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم ، انقدر گریه کرده دیگه همه چیز رو تار میبینه ، دکتر خوب رو از کجا پیدا کنم که تبلیغ و دروغی ن ...

میپرسم بهت میگم عزیرم

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
2731

دکتر کاوه قرنی زاده خیلی پزشکه خوبیه مامان بزرگ من پیش ایشون عمل تعویض مفصل لگن انجام داده و خیلی راضی الان بعد از 8 ماه بدون هیچ کمکی می تونه راه بره و مشکلی هم نداره

من خودم جراحی تعویض مفصل و پیش دکتر منصور ابولقاسمیان انجام دادم و خیلی راضی بودم
قبلش کلن کارم شده بود گریه اما وقتی از طریق یکی از اطرافیانمون با دکتر قاسمیان اشنا شدم و مراجعه کردم همه سوالتمو و جواب داد و با صبوری همه چیو بهم توضیح داد
الانم که جراحی و انجام دادم کامل خوب شدم و خیلی راضی بودم

اره عزیزم عموی من انجام دادن. چند سال اذیت شدن تا اینکه دکتر گفتن باید عمل تعویض انجام بدن. الان یک سال و نیم گذشته و خیلی بهتر از قبل عمل شدن و مشکل جدی ندارن. عموی من پیش دکتر بهنام نصیری عمل انجام دادن و خیلی راضی بودن