2733
2734
عنوان

سوره هستم.اونایی که منو میشناسین!

| مشاهده متن کامل بحث + 4775 بازدید | 98 پست
زهرابانو... خوبی خانمی؟ آخی...یادش بخیر. خیلی دلم برای بچه های اون تاپیک تنگه. البته با بعضیهاشون پیامکی در ارتباطم. خوشحال شدم دیدمت گلم. برام دعا کن
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
سوره جون من از تاپیک نکاتی برای زایمان طبیعی شما خیلی نکات مفید یاد گرفتم و برای زایمان طبیعی مصمم شدم. از شجاعت و اعتماد به نفست خیلی لذت بردم اینکه قدرت و استعداد خدادادی ما برای مادر شدن و مادر بودن رو یادآوری میکنی عالیه امیدوارم همیشه موفق باشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنونم باران جون... آفرین به شجاعت شما. مطمئنم موفق میشی و زایمانت میشه یکی از بهترین خاطره های زندگیت
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
سلام سوره جون خوبی عزیزم من یکی از خواننده خاموش تاپیک مخصوصا نکات زایمان طبیعی هستم خیلی از سوالهارو میخوام فقط از خودت از طریق پیام خصوصی بپرسم حتی درخواست دوستی دادم و پیام دادم میشه عزیزیم؟؟؟؟
مامان محمد حسین خوشگل سلام عزیزم. بله حتما میشه. قبلا هم تو خصوصی ازم پرسیده بودی. اشکالی نداره. بازم تو همون خصوصی برام پیام بذار. ان شالله جوابت رو میدم. ان شالله زایمان خوبی داشته باشی عزیزم. ممنون از لطفت

عزیزم  من خیلی  تاپیک هاتون  دوس دارم 

پسر نازم مامان فدات بشه تک دونم😘😘😘😘 . انشالله دامنه همه ی منتظرا سبز بشه .                 خستم از این زندان که نامش زندگیست پس قشنگی های دنیا مال کیست .                                        سکوتم از رضایت نیس دلم اهل شکایت نیس .  

دوس دارم خدا بهم نی نی بده و بیام از تاپیک های شما برای زایمان  طبیعی استفاده کنم😘😘😘😘

پسر نازم مامان فدات بشه تک دونم😘😘😘😘 . انشالله دامنه همه ی منتظرا سبز بشه .                 خستم از این زندان که نامش زندگیست پس قشنگی های دنیا مال کیست .                                        سکوتم از رضایت نیس دلم اهل شکایت نیس .