2733
2734
عنوان

زنم بارداره دنبال زن برای صیغه هستم ( فیسبوک)

| مشاهده متن کامل بحث + 27951 بازدید | 148 پست
ﻣﺎﻣﺎﻥ ﺁﺭﯾﻦ،ﻋﺰﯾﺰﻡ ﻟﻄﻔﺎ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺭﻭ ﺗﻌﻄﯿﻞ ﮐﻦ.ﺍﮔﻪ ﻓﻘﻂ ﯾﻪ ﺩﺭﺻﺪﻡ ﺗﻮ ﻭﺳﻮﺳﻪ ﯾﻪ ﻧﻔﺮ ﺩﺧﯿﻞ ﺑﺎﺷﯿﻢ،ﺑﺪ ﺟﻮﺭ ﺿﺮﺭ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ
🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
الان انگیزه اصلی از زدن این تایپیک چیست؟؟ ایا استارتر اقا ست؟؟؟ لطف کنید بترکونید این تایپیک رو ممنون ک اطلاع رسانی کردید واقعا از مشکلات جامعه باخبر شدیم لطف کردید
لبخند بزن! بدون انتظار پاسخی از دنیا ، بدان روزی دنیا انقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ لبخند ، با تمام سازهایت می رقصد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

متاسفم واسه خانومایی که میگن هرچی میکشیم از همجنس خودمونه یا دعا میکنن همشون بمیرن.همین حرفارو میزنین که مردا هرکار دلشون میخواد میکنن.مردا حیون که نیستن نتونن جلوی خودشون رو بگیرن من برعکس شما دعا میکنم ایشالا خدا تمام مردای خیانت کار رو از رو زمین برداره .اگه تقاضایی وجود نداشته باشه عرضه ای هم وجود نداره.
هیچ اندیشه ای زشت نیست، اندیشه ای که اجبار شود زشت میشود..
سلام منم اول اعتقاد نداشتم ولی الان به یک خانم دعانویسی ایمان اوردم با چشمای خودم دیدم کفش جلو پاش ج ...

همین جور طوطی وار پست میزاری !!یه نگاه بگن تاپیک مال کی هست !!بسه دیگه همه جا کامنت میزاری !!

دنبال بحث و دعوایی؟👈🏻👈🏻ریپلای نزنید👉🏻👉🏻
اه حالم بهم می خوره از این وضعیت تو این مملکت به اسم اسلام صیغه و خیانتو عادی کردن

عزیز صیغه نباشه همین جوری ...نمیکنن ؟ حالا اسم صیغه رو بد کردن ، ی نیگا بکن به موارد هم خونه گی و ازدواج سفید که مد شده و دافهای خود عرضه کن و... که حتی اعتقادی هم به اسلام و محرم نامحرم ندارن

یعنی عاشقتونم که با این که زن هستید بازم زنهارو مقصر میدونید اون زنایی که یه اینا شماره میدن، یا بدب ...

خوش بحالت .... ان شاءالله هیچ وقت ی از خدا بیخبره عشوه گر و  خوش صدا  رو زندگیت آوار نشه که بشه مخدر و آرامبخش شوهرت .... وگر نه اون وقته که آدم با تمام وجودش نظرش راحل اون همجنس هاش عوض میشه چه اونهایی که پول لازم و گشنه ان و چه اونهایی که شوهر لازمن و...