2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 690146 بازدید | 31018 پست
خدا نکنه دختر ♥️  آره خیلی عاقلم  زبونم عقل یه زن با درایت هشتاد ساله است  عملکردم ...

جیران لوس لجباز ۳ساله از تهران 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

لامصب مشکلات رو هم جوری میگی آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه 

فقط برات دعا میکنم توی این روز توی این عید قربان که این ضررت یه قربونی باشه برای یه منفعت خیلییییییییی خیییییییلیییی بزرگتر 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ما  اون جاهای لاکچری جنوب نیستیم ابادان کوچولوی خودمونیم ولی اینجا هم واقعا از نظر جنس کمتر کی ...

لوازم برقی که عالیه اونجا 

معمولا ما برای برقی جهیزیه میایم جنوب🙃

العی که هر جا هستید دلتون شاد باشع

لوازم برقی که عالیه اونجا  معمولا ما برای برقی جهیزیه میایم جنوب🙃 العی که هر جا هستید دلتون ...

سلام صب بخیر

من بل و بانک نصب کردم

اما هدیه برا خودم و همسرم نیومد

کجا باید چک کنم ببینم اومد یا ن

کد همسرمو زده بودم

خدایا شکرت

سلام بچه ها خوبید 

میخام یه نظر سنجی بزارم همه جواب بدین لطفا من آقای همسر رو ضایع کنم😁😁😁

کی هر روز هم نهار میپزه هم شام ؟کیا روزی یک بار آشپزی میکنن ؟؟

به من میگه تمام آدمای دنیا در روز دو نوع غذای متفاوت می‌پزن🥴🥴🥴

منم بهش میگم فقط منننن😄

@venooss     عزیزم از پستی که اون ور گذاشتی چشمام اشکی شد چقد حس کردم دلت شکسته از ...

قربون دل مهربونتون برم چقدر خوبید شما من خواهر ندارم برام خواهرانه نوشتید.یه جا یه متنی خوندم که بعضی آدمها انقدر خوبند که اینها خود، گوشه ای از بهشتند اگر باشند طعم بهشت را میچشید خوبهای زندگی خیلی کمیاب اند... 

چقدر خوشحالم که آدمهای خوب زندگیم رو پیدا کردم و اینجا برام امن ترین پناهگاهی هست که میتونم با دوستان عزیزی چون شما دردو دل کنم و مهمتر از اون راه درست رو یاد بگیرم .

من هم بغضی شدم😔 درست گفتید روزگار خیلی باهام ناملایمتی ها داشته که فقط خدا میدونه چه شبهایی رو صبح نکردم😔 و میگذرم چون دیگه تصمیم گرفتم بهشون فکر نکنم

الان تازه شروع به تغییر کردم وخیلی سخته این راه چون برای اطرافیان این من جدید قابل تحمل نیست اونها همون شخصیت ساده و بی سیاست رو میخوان و همین باعث شده ازم رو برگردونن

امیدوارم تو این راه موفق باشم البته باکمک دوستانی چون شما 

پیش به سوی موفقیت و روزهای خوبی که در انتظارمونه 😍😍🥰🥰 خدایا شکرت برای همه چیز 🙏🙏🙏
سلام صب بخیر من بل و بانک نصب کردم اما هدیه برا خودم و همسرم نیومد کجا باید چک کنم ببینم اومد یا ...

نمیدونم عزیزم

من فقط قبل عید بلو رو‌نصب کردم و کارت گرفتم. ،هیچ استفاده ای ازش نکردم🙃🙃

سلام بچه ها خوبید  میخام یه نظر سنجی بزارم همه جواب بدین لطفا من آقای همسر رو ضایع کنم😁😁😁 ...

من  من 

هر روز این کار رو نمیکنم😂😂😂

اصلا دیگه برلی همسرم کاملا جا افتاده 

گاهی میگم  خودت یه فکری برای شام بکن مغزم نمیکشه😂😂

اکثرا سعی میکنم اگه غذای خوبی میپزم دو وعده ای باشه مثلا قیمه ماکارونی لوبیا پلو 😎😎😎😎(این ایده ی دو وعده ای رو یکی از دوستان به من یاد داد خیلی راحت شدم خدا عمرش بده 💖)

زمان هایی که  سر کار میرم گاهی میگم امروز ناهار نداریم یه فکری بکن لطفا ،خودش یه چیزی درست میکنه 

(البته که همسرم زمانی که ازدواج کردیم یک نیمرو هم بلد نبود 🙃🙃)

والله زندگی مشترکه دیگه 🤔🤔مگه نیست ؟

البته شرایط زندگی هر فرد متفاوته  و اینکه زن شاغل باشه یا نه  ،چقدر وقت ازاد داشته باشن هر دو طرف ،به نظرم خیلیییی تاثیر گذاره ، نمیشه نسخه ی کلی پیچید برلی همه

من  من  هر روز این کار رو نمیکنم😂😂😂 اصلا دیگه برلی همسرم کاملا جا افتاده  گاهی ...

من ناهار هر روز جدید درست میکنم.... گاهی پیش بیاد مثل خورشتااا بخواد دو روز بخوریم. 

ولی همیشه شام سبک میخوریم منظورم خودم و شوهرم.... نون پنیر، تخم مرغ، املت،آش سبزی😋(عاشقشم)... مثلا برا ناهار که خورشت بادمجون درست میکنم چند قاچ بادمجون برا شام شوهرم نگه میدارم. 

و از غذای ظهر همیشه برا شام بچه ام نگه میدارم بخصوص برنج از ظهر.... چون با نون سختشه غذا بخوره قربونش برم😍. 

ولی ناهار همیشه غذای گرمه باید بخوریم. 

قربون دل مهربونتون برم چقدر خوبید شما من خواهر ندارم برام خواهرانه نوشتید.یه جا یه متنی خوندم که بعض ...

عزییییز دلم بیا بغلم

ببین رفتار متفاوت دیگران ذره ای برات مهم نباشه

شما راه خودتو برو مجبورن بپذیرن 

به هیچ عنوان از شخصیت جدیدت تردید نکن 

اونا دقیقا توی قبلِ بی سیاست و بی زبون  رو میخوان که هی  بهش تیکه بندازن و کم ببیننش

خیلی مطالعه کن 

کتاب در زمینه عزت نفس زیاد بخون

تاپیکهای مختلف تو سایت هست که خانما تجارب خودشون رو گذاشتن 

من با همین خوندنا ،سرچ کردنا ،پادکست گوش دادنا و دنبال کردن پیجای پربار تغییر کردم

شما هم به هدفت میرسی انشالله

موفق باشی خواهر گلم