2733
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 673058 بازدید | 30561 پست
یکی از چیزهای دردناکی که آدم در بزرگسالی یاد میگیره اینه که اونقدری که ما دیگران رو دوست داریم، دیگر ...

وهمیشه طلبکارانه ازم انتظار دارن .

من یبار خونم بودن وسالاد اولویه بود غذام ،ویکم دیر شد 

اگر ببینی بعدش چقد متلک شنیدم.

عزیزم اصلا هم حساس نیستی  ناراحت نشو ولی مادرت به وضوح فرق میذاره ماهم از اینجور موارد بسیاااا ...

درسته عزیزم ،روحم ازار دیده .

هروقت میبینمش تا چن روز حالم بده چون تو هر دیدار یه حرکتی میزنه که من برنجم.

خیلی احساسم رو سرکوب کردم وهمش گفتم نه من حساسم.

ممنون عزیزم که برام نوشتی واقعن نیاز داشتم یکی از بیرون قضیه رو تحلیل کنه وقاطعانه بم بگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وهمیشه طلبکارانه ازم انتظار دارن . من یبار خونم بودن وسالاد اولویه بود غذام ،ویکم دیر شد  اگر ...

گلم اول خودت برای خودت مرز بذار

من بلد نیستم بهت بگم چطوری میتونی مرز بذاری

اما با مشاوره صحبت کن

بگو من میخوام یاد بگیرم مرز بذارم برای خودم

وقتی تو برای خودت و برای احترام به خودت مرز نذاری، دیگران هم چیزی رو رعایت نمیکنن

***عزیزانم لطفا در تاپیک های ختم و حاجت روایی ها تگم کنید. یک دنیا سپاس برای مهربانی شما ***

سلام دوستان شبتون خوش...

یه راهنمایی ومشورت میخوام ازتون 

من خیلی ولخرجم یعنی بی نهاااااااایت اصلا فکر نمیکنم که فردا دارم بخورم یانه فقط بفکر امروزم... شوهرم بنده خدا همه کار میکنه یعنی شاید ماهی ۱۵ بالا درآمدمون باشه همشو خرج میکنم اونم خرج الکی ...حالا واقعا تصمیم گرفتم رویه زندگیمو عوض کنم چکارا باید انجام بدم بی زحمت بهم بگین هرکی میدونه

2731
هر دو رو ۴۰۰ میلیون بگذارید بعد از یک ماه میتونید ۱۰۰ میلیون ۱۰ ماهه یا ۸۰ میلیون ۱۲ ماهه وام بگیرید ...

سلام ببخشید یه سوال دیگه ۷۰۰میلیون یک ماهه چقدوام میدن؟

شرمنده فقط سوال وام میپرسم.

الهی خیر زندگیت ببینی🧿💚

خدایا شکرت
سلام ببخشید یه سوال دیگه ۷۰۰میلیون یک ماهه چقدوام میدن؟ شرمنده فقط سوال وام میپرسم. الهی خیر زندگی ...

سلام عزیزم ۱۷۵ میلیون با بازپرداخت ۱۰ ماهه و ۱۴۰ میلیون با بازپرداخت ۱۲ ماهه .

خواهش میکنم سلامت باشید .

باهات موافقم اون اوایل که روزی ۳۰ صفحه جلو میرفت خب اوکی بود الان هفته ای ده ۱۵ صفحه جلو میره دیگه ...

بله عزیزم حتما

@royayezendegi    

@royayezendegi    

رویا جون میشه تاپیک مدیریت اخر هفته ها هم باز باشه اخه دیگه الان همه تقریبا خوندیم🙏🏻

ای بس که نباشیم و جهان خواهد بود💜 نی نام ز ما و نی نشان خواهد بود💛 زین پیش نبودیم و نبد هیچ خلل🧡 زین پس چو نباشیم همان خواهد بود‌‌‌...❤