2752
2734
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 679401 بازدید | 30694 پست
سلام خانمای گل عصرتون بخیر من از تاپیک پس انداز دنبالتون میکنم نمیدونم سوالم مربوط به اینجا میشه یا ...

من تجربه خودمو میگم خدمتتون

لباسشویی من ال جی در شیشه ای هست و خیللی راضی هستم از کارش...قبلش لباسشویی ایرانی دوقلو هایر داشتم انصافا کار اون خیلی تمیزتر بود ولی خب چون صحبت برند و ایناس من اونو فروختم و ال جی خریدم..

گاز صفحه ای ایتالیایی تکنو داشتم ولی فر نداشتم..رفتم فر تو کار بخرم دیدم داخلشون خیلی کوچیکه البته برای مصرف خودم کوچیکن...

پس با تحقیق بسیار یه فرگاز اسنوا خریدم و اون اجاق صفحه ای رو بر داشتم..فر بزرگ و جادار باب دلم هست.. ولی کلا در اون حدی نیست که همه تعریفشو میکنن مثلا فندک شعله وسطیش گاهی کار نمیکنه و حالمو میگیره... حرارت فرش هم تنظیم نیست سینی شیرینی هام همیشه سمت چپ سریعتر پخته میشن و باید مرتب سینی رو جابجا کنم...

در کل راضی هستم ولی نه در حدی که بی عیب و نقص باشه...

من فرگاز انتخاب کردم بدیل حجم و بزرگی فر  و اینکه با گاز کار میکنه و نگران مصرف برق نیستم...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من تجربه خودمو میگم خدمتتون لباسشویی من ال جی در شیشه ای هست و خیللی راضی هستم از کارش...قبلش لب ...

ممنون عزیزم از وقتی که گذاشتید

اسنوا یکی از گزینه هام بود ، فرگاز خودم سینجر هست که اونم شعله هاش به سختی روشن می‌مونن باید چند دقیقه نگه داری تا روشن بمونن ، و این خیلی اذیتم میکنه 

2731