2733
2734
شما انجام دادین؟چند جلسه طول میکشه ؟ با جلسه اول چقد از موها میریزه؟

جلسه اول عالی ریخت. ۸ جلسه باید کامل بری بعد بری تو شارژ. البته اپراتور هم خیلی خیلی مهمه. یکی عشقی و سرسری میزنه و باعث میشه کلی جلساتت طول بکشه. یکی دقیق و تمیز میزنه و زود بیشتر موها میرن

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه فقط جلسه اول میزنن ولی اسمشو نمیدونم و نمیدونم واسه چی هست هروقت رفتم میام میگم😂

تاحالا نشنیدم.اره بیابگو بینم برا چس بوده👌😀 

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام صلوات بفرستین😚🙏💚
یعنی بعد ۸ جلسه بریزن ممکنه دوباره در بیان مگه دائمی نی؟

نه عزیزم متاسفانه لیزر دائمی نیست. شما کامل بری و همه اش هم بریزه ممکنه اگه مشکلات هورمونی پیدا کنی بخشیش برگرده. برای همین بعد ۸ جلسه، ۳ ماه یه بار میری واسه شارژ و بعد درآخر شارژ سالیانه داره. چون ممکنه یه تعدادی برگردن. ولی خب هیچوقت دیگه عین روز اول نمیشی و اینکه اگه مراقب هورمون ها باشی امکان برگشت خیلی کم میشه

‏انگلیسی‌ها ضرب المثلی دارند با این مضمون : کسی که فقط لندن را دیده باشد؛ لندن را هم‌ نمیشناسد !               منظور این است که شما باید رم، پاریس و برلین را هم ببینی تا بتوانی بگویی لندن شهر خوبی هست یا نه...           «تک منبعی بودن» انسان را متعصب و خشک بار می‌آورد و عمق فهم او را به طرز عجیبی کاهش میدهد !
دیروز لیزر کردم برا جلسه اول بنظرتون جلسه بعدی کی برم گفت ژیلت ننداز یعنی با مو  برم پیشش

مامانم که میرفت بهش گفت هروقت میای اینجا سه روز قبلش با ژیلت اصلاح کن بیا

ولی دستگاه به دستگاه فرق داره بهتره زنگ بزنی ازشون بپرسی

متاهل 🦋

اشنایدرپلاس

یه مرکز لیزر فوق العاده تو اصفهان میشناسم دستگاهشون اشنایدرپلاس هست که کاملا جدید و به روزه اپراتورشون هم دقیق شات میزنه👌 جوری که من با ۴ جلسه لیزر به نتیجه دلخواهم رسیدم

از وقتی میرم پوستم چند درجه روشن تر شده اصلا هم درد و سوختگی نداره فقط یه گزگز خفیف حس میکنی

با الکس موهام ضخیم شد کلی درد کشیدم اما با این دستگاه موهای نازکمم از بین رفته شمارشو براتون میذارم تماس بگیرید ‌کامل راهنماییتون میکنند

۰۹۲۱۷۸۷۰۷۷۶

2706