2733
2739
عنوان

کبود شدن کودک درمهد

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 34 پست
چقد ناراحت شدم نمیدونم چرا بعضی از خانواده ها بچه هاشونو انقد وحشی بار میارن افتخارم میکنن به این موضوع, من یه پسر دو سال و نیمه دارم از ترس همین موضوع میترسم مهد بذارمش دیدم بچه ها تو خونه بازی چه کتک کاری میکنن و مادراشونم فقط نگاه میکنن
للخشید دارم میرم مهد فیلممو ببینم تا پاک نشده میام میخونم
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من خودمم مربی مهد هستم. حتما برو فیلم اون روز رو ببین. ما حتی برای یه خراش خیلی خیلی کوچیک صبر می کنیم تا مادر بچه بیاد و بهش توضح میدیم
اصلا حسود نیستم اما وقتی دیدم واسه رفیقم اس ام اس اومد کی میرسی خونه عشقم، یه ذره دلم خواست...
2731
منم مربی مهدم. اولا وطیفه مربی نیست دست بچه رو بشوره خدمه باید انجام به مربی باید هواسش به بچه ها باشه.حتما حتما برو فیلم ببین .و فیلم روز های قبل هم ببین .چون امکان همه چی هست. میدونید یه مسیله ای هست اینه مادار شهریه خوب به مدیر میده انتظار داره بچه صحیح سالم باشه ولی مهد کودکا اصلا حقوق خوبی به مربی نمیدن و مربی از مسیولیش سر باز میزنه و انجام نمیده. این یکی از مسایلیه که من خیلی دیدم. باز پیگیر باش
میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟