2752
2734
خیلی اعصاب خورد کنه که 

عاشق مترسک بخون راجب یه دختر تنها و تحقیر شده توسط پدرشه ک در اخر عشق و ثمره عشق یعنی بچه دار شدن اونو به کمال میرسونه

...What the fu                                                      
خیلی دارکه😂

اره خب دارک نمیخایی گوگولی مگولی و سن پایین میخایی پاستیل هایه بنفش بخون

...What the fu                                                      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودم بیشتر از سبک البرکامو خوشم میاد کتاب بیگانه شو خواستی بخون :/

خوندم بیگانه رو

الان دارم بوف کور هدایت رو میخونم قلم اونم خیلی سیاهه ولی به دل میچسبه

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭
خوندم بیگانه رو الان دارم بوف کور هدایت رو میخونم قلم اونم خیلی سیاهه ولی به دل میچسبه

تا نصفه خوندم اونو, الان طاعون رو شروع کردم حوصلم زیاد نمیکشه بخونم با اینکه جزکتاب هایه معروفه 

...What the fu                                                      
تا نصفه خوندم اونو, الان طاعون رو شروع کردم حوصلم زیاد نمیکشه بخونم با اینکه جزکتاب هایه معروفه  ...

خودم شبی ۲۰ صفحه میخونم اینجوری هفته ای ی کتاب تموم میکنم

تموم بیمارستان پر شده بوده از جیغ دختری که بخاطر شیمی درمانی نمیذاشت موهاشو کوتاه کنن میگفت عشقم موی بلند دوست داره🖤🖤🖤🍭        ی خورده اعصاب ندارم کاری نکنید بحثمون بشه که اونوقت دهنتون صافه بااحترام😁😁🍭     خانم معلم آیندم هر کی سوالی درباره دانشگاه فرهنگیان داره پاسخ گو هستم😉🍭   راستی آبنبات مخصوص منه دست نزن مرسی اه🤨😒🍭
خودم شبی ۲۰ صفحه میخونم اینجوری هفته ای ی کتاب تموم میکنم

😂خوبه سال 1399/9/9یه کتاب شروع کردم به اسم دنیایه خوب شگفت انگیز از هاکسلی هنوزم نرفتم بخونم تمومش کنم

...What the fu                                                      
😂خوبه سال 1399/9/9یه کتاب شروع کردم به اسم دنیایه خوب شگفت انگیز از هاکسلی هنوزم نرفتم بخونم تمومش ...

خسته نباشی ولی تاریخ شروعت رو دوس داشتم 😂😂

خسته نباشی ولی تاریخ شروعت رو دوس داشتم 😂😂

اونسال همه این موقع سعی میکردن بچه دارن شن منم گفتم یه کتاب شروع کنم یادگاری بمونه تاریخ شروع :/

...What the fu                                                      
جدی واقعیته؟؟؟

اره سرچ بزن ادمخواران از ژان تولی بخون جریان چیه حتی این نویسنده ک رفته اون منطقه راجب اون واقعه تحقیق کنه اینم تهدید به قتل کردن تو کتاب نوشته بود 

...What the fu