2733
2739
عنوان

خانومایی که دختر نه ده ساله دارن میشه بیاااااااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 1448 بازدید | 27 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دخترمن داره میره کلاس ششم قشنگ سینه هاش در اومده قدشم بلنده ولی خدارو شکر پری نشده من از پریودی خیلی میترسم دلم نمیخوادالان بشه تا فهمیده تر بشه
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
دختر من ۱۱سالشه.....از حدود یکسال پیش اطراف.نوک سینه اش رشد کرده.البته هنوز خیلی کوچیکه سایزش......قدشم بتلاتر از شونه منه.من قدم ۱۶۵هست.....فعلا که پریود نشده.خودم ۱۲سالگی پریود شدم
سکوتم از رضایت نیست....دلم اهل شکایت نیست.....
2740
من هنوز دکتر نبردمش ..ولی سینه هاش رشد کرده وزنش هم حدود چهل شده...با اینکه رو تغذیه حساسم و اصلا نمیزارم هله هوله بخوره اما خیلی تپل شده
《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
باید یه متخصص ببریدش براش ازمایش هورمونی میده و سونوگرافی سینه و رحم و تخمدان و عکس از مچ دست برای تعیین سن استخوانیش اگر مراحل بلوغ هنوز شروع نشده باشه از داروهای موجود که تجویز میشه تا زمان بلوغ رو عقب بیندازه بنا به صلاحدید تجویز میکنه و اگر شروع شده باشه معمولا کار زبادی نمیشه کرد فقط حتما سریعتر نشونش بدید البته گاهی بزرگ شدن سینه در این سن به دلیل جمع شدن بافت چربی هست در سینه نه واقعا شروع رشدسینه که اینها رو متخصص متوجه میشه فقط
ذهن جایگاهی است که می تواند از بهشت جهنم و از جهنم بهشت بیافریند