2752
2734
عنوان

سلام کسی درمورد تاسیس مطب طب سنتی اطلاعی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1729 بازدید | 22 پست
ایشالا کارت درست میشه نه عزیزم ولی همه مشکلاتم رو با طب سنتی حل میکنم دارو شیمیایی نمیخورم سالی دوبار حجامت و زالو انجام میدم
خوشبختی حالت عادی زندگی منه.... http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1570087 تاپیک سفره آرائی و تزیین غذا تشریف بیارید💞😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم دنبال همین کار هستم برای تاسیس مطب حتما باید مدرک پزشکی داشته باشی من خودم عاشق طب سنتی ام و چندساله مطالعه شخصی دارم الان میخوام برم کلاس نمیدونم کجا برم هزار جا واسه خودش مدرک میده و کلاس گذاشته آدم گیج میشه توروخدا تاپیک رو نترکون، اگه کلاس خوبی پیدا کردی به منم اطلاع بده مرسی
ترجمه متون عمومی و تخصصی در زمینه اقتصاد، مدیریت، تجارت، حسابداری، کارافرینی و ... با کیفیت عالی و در اسرع وقت، به صورت تایپ شده پذیرفته میشود.
عزیزم منم دنبال همین کار هستم برای تاسیس مطب حتما باید مدرک پزشکی داشته باشی من خودم عاشق طب سنتی ...

شما کلاس رفتی خانمی یا نه؟؟؟

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!