2752
2734
عنوان

دخترم قدش کوتاهه؟؟!🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 19 پست

ببرش پیش متخصص غدد اطفال. اگه تهران هستی ببر پیش حسین منشادی. از مچ دستش عکس میندازن میفهمن صفحات رشدش در حال بسته شدن هست یا نه. و یه ازمایش خون هم میدی. بر اساس اون بهش کلسیم و ویتامین و ...میدن. حتما حتما ببر. وگرنه ممکنه یکی دو سال دیگه بلوغ بشه و قد کوتاه بمونه

یک کار انجام بده. امروز قد دخترت رو اندازه بگیر. سه ماه بعد دوباره اندازه بگیر. ببین توی سه ماه اگر ۳ سانت قد کشید پس داره نرمال قد میکشه، اگر قد نکشید یا یک سانت کشید، نشون میده رشد قدش کنده و باید ببری دکتر غدد تا دیر نشده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یک کار انجام بده. امروز قد دخترت رو اندازه بگیر. سه ماه بعد دوباره اندازه بگیر. ببین توی سه ماه اگر ...

اندازه گرفتم اگر اینجوری باشه فک کنم نرماله چونکه مثلا تو ۲ ماه ۲ سانت قد کشیده یبار دیدم

اندازه گرفتم اگر اینجوری باشه فک کنم نرماله چونکه مثلا تو ۲ ماه ۲ سانت قد کشیده یبار دیدم

هر سه ماه چک کن. اگر یکی از سه ماهها دیدی فقط یک سانت قد کشیده ، ببرش دکتر چون نشون میده داره متوقف میشه