2752
2734
عنوان

واقعا چرا بعضی ها میرن تو سایتها نظر بد میذارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13 بازدید | 24 پست
من قدیم ادمین یه پیج فیسبوک بودم. کلی زحمت میکشیدم عکس درست میکردم روش متن میذاشتم. متن اماده میکردم. اوایل استقبال خوب بود ولی بعد کمتر شد....حالا یه سلبریتی یه دقیقه یه عکس از خودش میگیره میذاره چندهزار لایک و.کامنت داره...بحث عشق لایک بودن نیست.. اینکه لایک میکنه یعنی مطلبمو خونده . اینکه نظر میذاشتن یعنی به مطلبم توجه کردن...
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
خیلی تاسف برانگیزه واقعا خدابه بچه هامون رحم کنه بااین محیط اجتماعی که الان داریم توش زندگی می کنیم اونروزی توی پارک یک دختربچه هفت هشت ساله چنان جمله رکیک وزشتی گفت که من به جاش خجالت کشیدم محیط مجازی هم که دیگه بدتر جایی برای سواستفاده اینطورافراد چون فکرمی کنن دیده وشناخته نمیشن راحت هرچی دلشون می خوادمیگن
.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پیکان جون اینجور موقع ها آدم خجالت می کشه از ملیتش... چرا از کلمات زشت استفاده می کنن؟ یعنی جای دیگه ای برای تخلیه افکار منفی ندارن؟ کسی که اونقدر سواد الکترونیکی داره که عضو میشه ..مطلب سرچ می کنه...بعد پیداش می کنه و اون وقت به جای تشکر, یه حرف زشت میزنه و میره... فکر کنین همون نظر گذاشتن هم کار آسونی نیست.باید بنویسی بعد اعداد نمایش داده شده رو وارد کنی و ارسال کنی..بعد حاضره این کارا رو بکنه و کلمات زشت بنویسه در صورتی که مطمئنم استفاده شو برده.
ONLY. GOD.
آوا جان همه ک یجور نیستن.. اخلاقها تربیتها شعور درک و فهم آدمها متفاوته.. از همه نمیشه انتظار فهم داشت.. متاسفانه فقط به عشق اونایی که قدردانن باید کاری کرد همین..
خدا می بیند...
2731
چون دنیای مجازیه فکر میکنن حرفاشون بی تاثیره و هر جور میتونن رفتار کنن
از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
اینها که فحش میدن اکثرشون تو زندگی واقعی تحقیر شدن یا کمبود اعتماد به نفس دارن و میان تو فضای مجازی دشونو خالی میکنن...
فرض کن من ادعا کنم تو.خونمون یه اژدهای بزرگ دارم و تو بگی اژدها افسانه است و وجود نداره.آیا درسته من بهت بگم ثابت کن نیست؟نه..من که ادعای وجودش رو دارم باید ثابت کنم اژدها تو خونمون هست :))...
درسته.حرفتون درسته. باید صبورتر بود. به خاطر همون عده که مطلب به دردشون می خوره ادامه میدم بازم.. واقعا نظرهاشون دلگرم کننده است. یکی شون می گفت خدا خیرت بده هرجا دیدم پولی بود اینجا راحت پیدا کردم..دستت درد نکنه..با میگن خیلی به دردم خورد... یا اینکه میگن داداش دمت گرم....خخخخخ فکر می کنن من آقام.... نمی دونین چقدر آدم روحیه میگیره از حرفهای مثبت و تشکر های بازدید کننده ها. کاش حداقل استفاده کنن دیگه نظر نذارن برن..بد و بیراه ننویسن. یادمه یه داستان کوتاه تو بچگیم خونده بودم در این باره که جواب خوبی, بدی است. بعضی اوقات همچین حسی به ادم دست میده.
ONLY. GOD.