2752
2734
عنوان

بجه خا بیایین کمک کنین زایمان کنم .:-)

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
توایران متاسفانه اپیدورال خیلی کم انجام میشه وبخاطر اون امه میرن سراغ سزارین
ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﻟﺬﺕ ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﮐﺎﺭﯾﺴﺖ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ: ﺗﻮ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﯽ !
نه داخل ایران هم همه ی بیمارستان های خصوصی طبیعی با اپیدورال دارم مثلا حتی صارم تهران زایمان در آب هم داره با اپیدورال هم داره اصلا بیشتر تشویق میکنه طبیعی بیارن اگر شرایط رو دارن ولی متاسفانه من سز شدم تا هفته چهل صبر کردم دکتر چند دفعه معاینه کرد لگنم اصلا مناسب طبیعی نبود اصلا
مشکل اینه که بیمارستانهای خصوصی دارن و هزینش واسه همه قابل پرداخت نیست
البته همه بیمارستانهای خصوصی هم ندارن منم بیمارستان خصوصی زایمان کردم ولی اپیدورال انجام ندادن گفتن باید دهانه رحمت 6سانت باز بشه
اخی بچه دخمله یاپسل؟
❤روی پـــــرده ی کعــبه ؛ این آیه حک شده اســت : نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ و مـــن . . . هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم : " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهــــربانم ! " ❤
2706