2733
2734
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لینک بزار امیدوارم خدا بهت بچه سالم بده

لینک بلد نیستم ولی خیلی ممنون ❤💋

☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت❤🤞🏻
منم ۴م موعدمه دعاکن باردار باشم🥺💜

انشالله بارداری عزیزم من حالم خیلی بده همش دارم بالا میارم و حالت تهوع شدید دارم جاریم بی بی چکمو دیده میگه مثبته

☠زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه ، تو قوی تر شوـ٨ـﮩـ۸ـﮩ♡ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ️ در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳بی بی چکم مثبت شد خدایا شکرت❤🤞🏻
2742
انشالله بارداری عزیزم من حالم خیلی بده همش دارم بالا میارم و حالت تهوع شدید دارم جاریم بی بی چکمو دی ...

من تخمدانام درد میکنن و کمرم درد میکنه

بلند میشم یا میشینم زیر شکمم تیر میکشه

انشالله ک بارداری

انشالله بارداری عزیزم من حالم خیلی بده همش دارم بالا میارم و حالت تهوع شدید دارم جاریم بی بی چکمو دی ...

منفیه احتمالا هیچ هاله ای نیست 

مریض نشدی الان ویروس جدید اومده حالت تهوعه استفراغه 

من تخمدانام درد میکنن و کمرم درد میکنه بلند میشم یا میشینم زیر شکمم تیر میکشه انشالله ک بارداری

منم تخمدان سمت راستم تیر میکشه 

انشالله شماهم باردار باشی ❤

منفیه احتمالا هیچ هاله ای نیست  مریض نشدی الان ویروس جدید اومده حالت تهوعه استفراغه

توی عکس واضح نیست 

من خودم توهم میزنم اما جاریم هم دید میگه منم بی بی چک اینجوری بود بعد ک از موعدم گذشت پر رنگ تر شد 

هیچی معلوم نیس انشالله هرجی خیره همون بشه 

2738
سلام عزیزم  چه خبر  امروز موعدته بی بی چک نزدی؟

دیشب زدم خراب بود رنگش همه پخش شد 

هنوز ک پری نیومده اگه تا شنبه نشدم میرم آزمایش 

ادرار زیاد بریزی پخش میشه  نهایت دو قطره بریز

سه قطره ریختم فکنم به همین خاطر پخش شد