2752
2734
اخه از اين انلاين تو واتس اپ نميخواد اگه تو اسكاي روم اينا هست ميخوام چون تو واتس اپ مطمئنم گوش داده ...

سلام عزیزم 

کلاسای ما انلاین و در گوگل میت هس 

و جلسه ای ۴۰هزارتومن 

ایدی کانالم در تلگرام 

https://t.me/teaching_english_vip

دوستان من مدرس زبان انگلیسی و ترکی هستم ،کلاسام خصوصی و انلاین هس ،برای ثبت نام و اطلاع بیش تر درتلگرام به این ایدیم پیام بدین  ◀️  moh_dsee@

اموزش انگلیسی در تمامی سطوح برای تمامی سنین انجام میشه

خودم مدرس هستم و در معروف ترین اموزشگاه تهران درس خوندم و مدرک هم دارم

قیمت هر ترم ۲۵۰هزار تومن هست که میتونید دو قسط هم پرداخت کنید و این قیمت واقعا به صرفه هست و الان تمامی اموزشگاه ها بالای۶۰۰تومن شهریه میگیرن

هر ترم=۱۰جلسه اموزش+۱جلسه ازمون

کلاس ها بصورت انلاین و تصویری و خصوصی در گوگل میت هست که تایمو شما انتخاب میکنی

کلاس ها بصورت تو روز در هفته و یکساعت و ربع هست

تدریس از کتابهایfamily and friends,talk time,top notch,summitهست

چون در کلاس ها روی صحبت کردن و مهارت گوش دادن شما با استفاده از فیلم و اهنگ کار میشه بعد از چند ترم میتونید بخشی از صحبت های فیلم هارو متوجه بشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید