2733
2734
منم ده روز پیش سرکلاژ شدم ایشالا ختم بخیر بشه  خدایا سالم و سلامت و به موقع بدنیا بیاد  ...

سلام ببخشید از کجا فهمیدید بخاطر سرکلاژ عفونت کردین؟ چه علایمی داشتین؟

خدایا بخاطر همه چیزایی که بهم دادی هزار بار شکرت
یه چند هفته دیگه زمان بده ، همه چیز مشخص میشه. کجا استراحت میکنی؟ خونه خودت یا مامانت؟ سعی کن روحیه ...

سلام عزیزم خوبی؟ نی نی خوبه؟ بسلامتی دو هفته دیگ زایمان میکنی؟

منم مثل شما سرکلاژ و استراحت دارم خونه مامانم نمیتونم برم چون پله داره پوسیدم توی خونه....

خدایا بخاطر همه چیزایی که بهم دادی هزار بار شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نغمه جون میشه بگی دهانه رحمت چقدر باز شده بود؟ و استراحت نسبی یعنی استراحت در چه حد؟ من در هفته 26 ف ...

منم هفته ۲۷م هستم تو ۲۲هفته سرکلاژ کردم چون سابقه زایمان زودرس داشتم سونو هم طول دهانه رحممو ۳هفته پیش ۳۷اومد نیاز به استراحت مطلق هست ؟

منم ده روز پیش سرکلاژ شدم ایشالا ختم بخیر بشه  خدایا سالم و سلامت و به موقع بدنیا بیاد  ...

سلام خوبین ببخشید عمل سرکلاژ تون چطور بود من فردا عمل دارم خیلی میترسم میشه برام توضیح بدین

2731
منم هفته ۲۷م هستم تو ۲۲هفته سرکلاژ کردم چون سابقه زایمان زودرس داشتم سونو هم طول دهانه رحممو ۳هفته پ ...

سلام خوبین راضی بودین از سرکلاژ مشکلی پیش نیومد میشه برام بگین من فردا عمل دارم خیلی میترسم