2733
2739
عنوان

برای درست کردن کتلت از چه وسیله برقی استفاده می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 10697 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من اول پیاز و سیب زمینی رو با رنده درشت رنده میکنم و بعد تخم مرغ و ادیه را میزنم و با گوشت کوب برقی مایه را درست میکنم. چون با رنده ریز واقعا سخته کتلت درست کردن با رنده درشت هم خوب نمیشه
تارای مادر، لبخندت تمام دنیای من است...... آرزو دارم تمام زنان را دنیایی باشد.
۱۲۳یک وسیله کوچیکه ک باهاش ادویه قهوه و چیزای ریز میشه خرد کرد البته بعضیا باهاش گوشتو سیب و پیازم چرخ میکنن ولی غذا وسیله بزرگتریه با تیغه تیزتر ک همه چی میشه باهاش درست کرد
مینا قری هستم
2738
من کلا سعی میکنم 2 3 ماهی یدفه کتلت بخورم کالریش بالاست خوشمزه هم هست نمیشه کم خورد همون سیب زمینی و تخم مرغ ابپز میخورم و کباب دیگی
-هیچ چیزی و هیچ کسی توی زندگی، مثل "چربی دور شکم" وفادار و ماندگار نیست.
هیچ کتلتی به خوشمزگی کتلتهای دست ساز نیست. اگه با غیر از انگشتان مبارک مواد کتلتو ترکیب کنین حالا یا ١٢٣ یا غذا ساز یا هرچی کتلتتون اصلا پوک و ترد و درجه یک نمیشه باور کنین
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
هر غذایی که با دست آماده میشه مطمئنا خوشمزه تره ولی من بچه کوچیک دارم کارمند هم هستم. وقتی میرسم خونه مدام تو آشپزخونه هستم یا دنبال کارهای بچه. اگه یه وسیله برقی باشه که سریع تر و راحت تر بتونم این کارهای دم دستی رو باهاش انجام بدم میتونم برای بچه ام وقت بیشتری رو بزارم.