2737
2734

عزیزم من برای یه مشکلی که داشتم با چند نفر مشورت کردم و تونستم یه وکیل خوب تو خیابون نیکبخت پیدا کنم آدرسش را برات میذارم اگه تونستی یسر بزن یه خانم با شخصیت و صبور هستند که تو زمینه دعاوی خانواده هم تجربه بالایی دارند.البته میتونی تو واتساپ هم بهش پیام بدی و تا حدودی مشاوره رایگان بگیری، اینم شماره واتساپش۰۹۹۳۲۲۶۹۶۱۲ .البته یه شماره دیگه هم داره واسه تماس ۰۹۱۳۳۳۲۷۷۵۰

اگه خواستی حضوری بری آدرسش اینه : خ نیکبخت، روبه‌روی دادگستری،ساختمان وکلای دادمهر ، طبقه چهارم ، واحد ۴۴

راستی سایت هم داره برو همه اطلاعاتش تو سایت هست  https://omidehedalat.ir/

سلام خدمت دوست عزیز

دوست عزیزم اگر به دنبال یک وکیل خوب تو شهر اصفهان هستی، خواستم به پیشنهاد یکی از دوستانم سایت بهت معرفی کنم. سایت وکالت مگ سعی کرده که بهترین وکیل ها در شهر اصفهان معرفی کند شاید بتونی با مراجعه به این بهترین سایت از بین وکیل های معرفی شده یکی رو انتخاب کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من خانم مریم عزیزی رو پیدا کردم توی چند تا پرونده هم کمکم کرد و به نفعم شد

یک خانم جوان و کار بلد هست که ارتباطات بسیار قوی داره

سخت تلفن جواب میده و نیاز به معرف داره

بگید از طرف خانم فتحی هستید

۰۹۹۲۲۷۷۱۳۸۴

2731

به نظرم آقای میثم ولیزاده باتجربه ترین و بااخلاق ترین وکیل تو اصفهان هستند واقعا شهر اصفهان بهشون نیاز داره بسیار پیگیر و متعهد. با ۰۹۰۲۰۷۶۳۸۲۳ تماس بگیرید مدیر دفترشون هست. 

2740

در شهر اصفهان نیز مانند سایر شهرها، وکلای زیادی در زمینه مشکلات حقوقی مردم در حال فعالیت هستند. معمولا افراد معمولی اطلاعات زیاد و مناسبی درباره مشکلات و مسائل حقوقی ندارند و در این هنگام برای رفع آن ها، با مشکل مواجه خواهند شد. از این رو نیاز است برای رفع مشکلات حقوقی و قضایی خود به بهترین وکیل اصفهان مراجعه نمایید. این فرد به قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی مختلف کاملا آگاه است و می تواند در دادگاه به خوبی از شما دفاع کند و رای دادگاه را به نفع شما تغییر دهد.

براب کسب اطلاعات بیشتر و معرفی بهترین وکیل در شهر اصفهان با سایت بهترینک همراه باشید.

من خانم محمدی وکیل پایه یک هستن رو معرفی کنم تا حالا چند باری برای خودم و آشناها مشکل پیش اومده بود قبول وکالت کردند هم با تجربه هستند هم خیلی با انصاف بودن برای حق وکالتشون

شمارشون تماس بگیرید09134469610

آقای مهرداد کلانتری اونقدر انسان خوبی هستند آنقدر وکیل خوبی هستند که تو دو مورد پرونده که خودم در زمینه خانوادگی داشتم (برعکس وکلای دیگه که برای مشاوره پیششون رفته بودم سریعا بخاطر حق الوکاله بخاد کار رو به دادگاه بکشه ) با تماس تلفنی با همسرم و میانجیگری مشکلمونو حل کرد و نگذاشت بخاطر حق الوکاله خودش کارمون به طلاق بکشه . هر چی دعاش کنم کمه 🥺🥺

بعد همسرم به دوستشون معرفیشون کردند .به خدا قسم با چنان دلسوزی و انصاف و علم و دانشی مشکلشونو حل کردند که دوست همسرم کیف کرده بود .

حتما حتما پیشنهاد میدم برای پرونده هاتون بهشون مراجعه کنید . در یک کلام انسان والایی هستند .

۰۹۱۳۲۳۱۳۳۲۰