2733
2734
عنوان

خیلی از طرز فکر همسرم ناراحتم...بیاین بیزحمت

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 42 پست
حالا همسرتو میشناسی بیکاری باهاش کل کل میکنی. این دکتر نشد یکی دیگه. مرد نشد برا خانم نوبت بگیر. برا چیزایی که میشه بحث نکرد و بود و نبودش براتون فرقی نداره بیخود اعصاب خودتو نریز به هم. والا منم داشتم برا همسرم کار میکردم یهو دیدم وسط کار دست و پا میزنه یه چیزی بگه. ولش کردم میگم چیه درد داری . میگه نه .میشه مریض مرد نبینی. از این فاصله چشمات خیلی قشنگه من دلم نمیاد. خخخخخخ جو میگیره اینا رو فکر میکنن اسمون سوراخ شده فقط زن خودشون افتاده زمین. حوصله داریا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا راه حلی ندارم همسر من به هیچ وجه حساسیت به این صورت نداره دکتر سونوگراف و زنانم هم زمانی آقا بوده چه برسه دندونپزشک ولی در کل ماجرا خیلی پیچیده نیست اخلاقشه و تحت تاثیر دین و مذهب و جامعه هرچند جالب نیست و ازاردهنده
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ولی اون حرکت اتاق پروت خیلی باحال بود. خحخخخ
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
مانترا...دکتر سونوگرافی دوران بارداریم یه پسر جوون و مجرد بود اما همسرم براش مهم نبود...
پسرم، مرد من،دستان کوچکت تکیه گاه امن من و نگاه شیرینت آرامش بخش لحظات دلواپسیه من است. ممنونم که هستی
آیلین جان بله. ولی به نظر میاد همچینم همسرت پاپیچ نیس و بهونه نمیگیره. حالا یه روز جوگیر شد یه حرفی زد. با شوخی و خنده ردش میکردی بگذره. احساس نکنه شمارو حساس کرده . این حرفا براتون بشه شوخی و خنده.
عجیب نیس که شاید یه چیزی شنیده یا دیده یه چیزی به ذهنش رسیده مث همین ک میگی دکتر رو سرت خم شه براش بزرگ جلوه داده .. مگه جی میشه ؟ زنشی دیگه روت تعصب داره وقت دکتر خانوم خوب هست چرا شوهرا رو عذاب بدیم یا بذاری راه نفوذ شک باز بشه یا مثلا فک کنن خودمون دوس داریم طرفمون اقا باشه بیخیال باش تازه باید به خودتم ببالی

[QUOTE=30299058]گاهی رگ غیرتشون بالا میزنه خب. حتی خانوما هم دوست ندارن معمولا دکتر خانوم شوهرشونو ویزیت کنه ترجیح م ...[/QUOTE

ی بار دندون پزشک همسرم توی کلینیک .... ی خانوم خوشگل بوده ...مگه همچین که خم میشد سینهش درست مقابل دهنم قرار می گرفت 😡😂🙈