2737
2739
زمان ما ثروتمند و طبقه پایین همه تو یه کلاس بودیم ... الان تحصیلات آینده سازای مملکت شده سلیقه ای .. هر وزیری می یاد یه چیزی می گه اون عوض می شه یکی دیگه می یاد یه چیز دیگه می گه... خوب این باعث می شه فاصله طبقاتی زیادتر بشه به مردم فشار بیاد... یه مدرسه دولتی رفتم فقط پرسیدم : معلمها چه جورین ... باورتون نمی شه کم مونده بود بزنه زیر گوشم انگار بهش فحش دادم خانم به شما ربطی نداره در رابطه با معلمها می پرسی اصلا شما حق پرسیدن ندارید .. اینجا دولتیه و نباید از این حرفها بزنید گفتم شنیدم دست بزن دارن معلمها راسته ؟؟ خانم اینجا دولتیه بخوان بچرو می زنن نخوان نمی زننن اگه ناراحتی ببر غیردولتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سمیرا جان من هم گفتم من که اینجا پسرم رو ثبت نام نمی کنم ولی فرض محال که اینجا هم ثبت نام می کردم و خدایی ناکرده تارمویی از سرش کم می شد مدرس رو رو سر معلماش خراب می کردم ... بیچاره اون بچه هایی که اینجا درس می خونن
شمارومیدونم عزیزم میگم اگه هر مادری که برای ثبت نام میامد این حرف رو میزد اون مدیر عقب مونده دیگه جرات نمیکرد برای کسی شاخ وشونه بکشه😠
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2738