2752
2734
عنوان

دورسربچه موقع تولد یا دوماهگی

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 21 پست
عزیزم تو منحنی رشدش علامت میزنن اگر تو محدوده نرماله اصلا نگران نباش

دکتر میگه سرش بزرگه ماشاالله عین بچه ۵ ماهه هست گردن هم گرفته  پستونکش از دهنش میکنه سعی میکنه برش داره دیروز مثل مار بیست سانت خودش کشون کشون به پستونکش رسوند نتونست برداره گریه کرد یک هفته پیش بود جاریم رو شکم خوابدش  زود چهار دست و پا دوقدم راه رفت زود جاریم برداشتش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترربزرگ من سرش ارثی کوچیک بود ولی یادم نمیاد چند،اگه فقط بحث ارث باشه ک مشکلی نیس،دختر منو ا ...

بردم دکتر  گفت این کجاش کوچیک سرش اندازه سر نوزاد ۵ ماهه هست چون به حرف اینا گوش کردم دعوام کرد 

واسه من موقع تولد ۳۸  دوماهگی  ۴۱ بردمش دکتر‌ گفت عالیه هیچ مشکلی نداره

وقتی دکتری که تحصیل کرده این رشتست میگه همه چیز خوبه دیگه خیالت راحت باشه اصلا هم به حرف این خاله زنکا گوش نده

بردم دکتر  گفت اندازه طبیعی دور سر ۳۵ موقع تولد واسه تو ۳۸ بود الانم که دوماهه ۴۱ مشکلی نداره ر ...

محل نده عزیزم‌به منم یکبارپدرشوهرم گفت سربچت بزرگه گفته به طایفه شمارفته خفه شد😂

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
وقتی دکتری که تحصیل کرده این رشتست میگه همه چیز خوبه دیگه خیالت راحت باشه اصلا هم به حرف این خاله زن ...

آره خیلی خیالم راحت کرد خدا دکترهارو واسمون نگه دار عمر طولانی بهشون بده