2752
2734
عنوان

یه سوال دارم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 38 پست
اول سالم ولی بعد پسر
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیروز سونو بودم 11 هفته 3 روز ضربان قلب 170 شده.
خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
2731
دیروز رفتم سونو غربلگری 11 هفته 6 روز ودم ضربان قلب 158 بود و نی نی پسر بود. تو تمام روش هایی که کلا وحود داره تنها نظریه رمزی درسته و بس. نظریه رمزی به فارسی چیزی دستگیرتون نمیشه بهدانگلیسی سرچ کنید و ترجمه بفرمایید. طبق نظریه کهمن برای خودم و دوستانن انجام دادم و 90 درصد درست دراومده اگر تو عکس سونوی 6 هفته تا 7 هفته جفت جنین سمت چپ عکس سونو بود نی نی پسر هست و اگرجفت خلفی باشه احتنالا 97 درصد پسر.در غیر اینصورت نی نی دختره. تمام علایم ضربا قلب سمت لانه گزینی جنینی استثنا دارن و از ادم به ادم فرق داره. علایم من بعداز ظهرها اکثرا تهوع داشتن گاهی بود که از صبحم خفیف میشد.شدیدا عاشق شور هستم ولی از شیرینی بدم نمیاد ولی بخورم بالا میارم در کل خنثی بودم اما شور و ترش همین که تو دهنن میوند هم تهوع اردم میشد هم انگار تو ابرها بودن و هی مزه مزه میکردم. خشکی پوستم مثه زمان قبل بارداریم بود خفیف.رنگ ادرارم یا سفید بود یا زرد کمرنگ.اول بارداری هفته 5 لرز و پادرد و کمردرد شدید داشتن د با اینکه فروردین بود من کنار بخاری بودم و با پتو.از هفته 10 به بعد سر دردای خفیف پیدا میکردم.کلا پادرر و کمردرد باهامه.علامت وی هم تو هر دو چشممه.سینع هام تغییر رنگ نداده و فقط بزرگ شده باسنمم تغییر سایز نداره انا از ناحیه شکم و پهلو چاق شدم.جنین سمت چپ شکمم لانه کرده.پاهام کفش همش سرده.شکمم یا داغه یا ولرم.خوابم کم شده. اما این علایم همه استثناعاتی داره. تنها من به نظریه رمزی اعتقاد دارم. تو این سایت پگاه و بهار با جدول چینی همه گفتن دخترکه اشتباه بود.فال شیخ بهایی گفت پسر و طلا روی نبضم هم پسر نشون داد. تو مدت اقدامم همه خوابه پسر دیدن.خودم هم خواب طلا دیدم که گرفتن زنجیر و پلاک طلا برای زن باردار پسر هست خواب انار برام دیدن که اونم پسر بود. فعلا همینا.سوالی بود بپرسین میام جواب میدم.
مرسی رز عزیز😍