2733
2739
عنوان

خانومای اهل ارایش میشه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 30 پست
یه ریمل و خط چشم پاریس که ارزونه بگیر بشین جلو آیینه تمرین کن خط چشم بکشی.......نصف راهو رفتی.....هم ...

الان کلیپ میدیدم یکیش   ماژیکی کشید گفت برای مبتدی ها خوبه ...یکی دیگش  یه جوره دیگه بود   ماژیکی نبود  😅

من برم برای خرید بگم از کدوما؟

چقدر داغونم خدایی😐😔😕

نه بابا اینستا پره از کلیپ های آموزش آرایش و لوازمش  چند بار خط چشم بکشی دستت میاد

عزیزم  ماژیکی  بخرم   من   چون اولمه  

یا  نه؟

یا فقط بگم خط چشم 

خودشون میدن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروزم زدم هی کلیپ ارایش توی گوگل ... اون تند تند  خانومه میزنه صورتش   من اصلا نمیدونم ...

اسمه اون ژله بی رنگ که اول قبل کرمپودر میزنه پرایمر هستش با توجه به نوع پوستت باید بخری  پوستت چربه یا خشک 

2 . سایه یا کرم قهوه ای که باهاش رو صورت خط میندازه بعد محو میکنه کانتور هستش عزیزم اونو تو اینترنت بزنی  با توجه به شکل صورت نشون میده که باید کجا هارو کانتور کنی که صورتت تناسب پیدا کنه 

اون پودر سفیدا ی اخر ارایش پودر بیک هستش برای تثبیت ارایشه 

اون سایه های خیلیییی براق که میزنن رو گونه و تیغه بینی و بالای لب هایلایتر هستش برای حجم دادن استفاده میشه 

رژ گونه ام دو نوعه پودر یا مایع بستگی به انتخابت داره 

اون پد های تخم مرغی ام خیس و نم دار میکنی واسه پخش کرمپودرت 

برای ابرو هاتم میتونی ژل ابرو یا صابون ابرو استفاده کنی اکه ابروهات پر هستش اگه خالیه مداد یا ریمل ابرو 

ساکت اما پر هیاهو... .
الان کلیپ میدیدم یکیش   ماژیکی کشید گفت برای مبتدی ها خوبه ...یکی دیگش  یه جوره دیگه بود & ...

من با مویی یاد گرفتم بعدش ماژیکی برام راحت بود.....

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
2731
الان کلیپ میدیدم یکیش   ماژیکی کشید گفت برای مبتدی ها خوبه ...یکی دیگش  یه جوره دیگه بود & ...

خط چشم اکوا بگیر سنگیه  با قلموی دو صفر   . عینه نقاشی قلمو خیس کن بکش رو خط چشم بزن پشت پلکت تمرین کن راحتم پاک میشه خیلییی دیر ام تموم میشه

ساکت اما پر هیاهو... .
اسمه اون ژله بی رنگ که اول قبل کرمپودر میزنه پرایمر هستش با توجه به نوع پوستت باید بخری  پوستت ...

ای خدا خیرت  بده 

همه رو نگاه میکردم  هی میگفتم خب اینا چیه   من بخام بخرم چی باید بخام از فروشنده ....

کانتور  برام از همه جالب تر بود ...

ممنون واقعا 

2738
اسمه اون ژله بی رنگ که اول قبل کرمپودر میزنه پرایمر هستش با توجه به نوع پوستت باید بخری  پوستت ...

ابروهام پارسال میکرو کردم عالیه مونده ثابت...

فقط اون پد  که دستشه    یا همون اسفنج هستش اسمش؟

و  این یه چیزای دراز هست دستش نوکشون شبیه جارو  همه ی کارا رو بااون انجام میده اسمش چیه ؟

خدا رحم کرد اینجا هستین  سوال پرسیدم از قبل ...

اگر این شکلی برم مغازه  فک میکنن از قاری  یا با ماشین زمان سفر کردم به آینده

ابروهام پارسال میکرو کردم عالیه مونده ثابت... فقط اون پد  که دستشه    یا همون اسفنج ...

پد تخم مرغی یا بِلندِر اسمش  حتما نم دار استفاده اش کن 

اون یکی ام اسمش بِراش هستش عزیزم سایز های مختلف داره  برای کرمپودر و سایه و کانتور و غیره .   اینا رو استفاده میکنن که ارایش کثیف نشه تو موادم صرفه جویی میشه 

ساکت اما پر هیاهو... .
2706