2733
2734
کدوم بیمارستان هستی هاجر جان..کودکان؟؟ انشالله بهتر میشه پسرت.بیمارستان باشه خیالت راحته دایم کنترل ...

آره مردانی آذر 

میخوام فردا اگه مرخصش نکردن 

با رضایت خودم مرخصش کنم برمش بین المللی

اگرم مرخص کردن یه فوق تخصص پیدا کنم ببرمش پیشش

زنگ زدیم شمس گفتن اگه اینجا هم میاوردین ما میفرستادیم مردانی آذر 

آره بفرست پرو _کسی 

البته هیچ مدلی نتونستم وصل شم چندتا پرو_کسی امتحان کردم

ان شاءالله خوب میشه ببرش ی جای خوب..ن عزیزم عفونت داشت کشتش هم خراب بود دوباره تکرارش کردیم امروز شد ...

چرا گریه میکنه درد داره؟

الهی عزیزم امیدوارم زود خوب شه 

برا طاهای منم دعا کنین همگی براش حمد بخونین 

دعای دسته جمعیتون میگیره 

امروز اصلا حالش خوب نبود 

سه بار آپوتل زدن بهش با تب ۳۹/۸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا گریه میکنه درد داره؟ الهی عزیزم امیدوارم زود خوب شه  برا طاهای منم دعا کنین همگی بر ...

سلام هاجر جان چطوری؟ طاها جان حالش چطوره بهتر شده؟!من نمیتونم تلگرام برم تونستی به خبر ازخودت بده عزیزم. 

سلام مامانای گل‌دی ماه و‌بهمن ماه ۴۰۲

چخبر؟

نی نی هاتون در چ حالن!؟

دخمل من ۶ماه شد(۵ماه و ۱ روز)

دکترش‌گفته بخاطر اعتصاب شیر ک‌هرازگاهی‌داره فرنی شروع‌ کردم

از‌ امروزم پوره سیب زمینی میدم

شلوغی میکنه صدا در میاره

میچرخه غلت‌میزنه

و همش‌بغل‌میخواد

بعضا خیلیییی کلافه‌میشم

شما در چ‌وضعی‌هستن؟

من ۲۲دی اورژانسی‌سز‌ شدم🥰بازم دوس دارم

نوشته بودم دو روزه فهمیدم مادر میشم و من الان مادر یه دختر گوگولی ام عااااشقشممم🥰😍😍 اورژانسی سزارین شدم…مشکل جسمی اش ب کنار دارم با افسردگی پس از زایمان دست و‌ پنجه نرم میکنم🫤😣امان امان آی امان قینانالارین الینن 🤪🤪 تازه دو روزه فهمیدم دارم مامان میشم🥹 دعا کنین سالم باشه و بدنیا بیاد🌸😍