2733
2734
عنوان

امروز لباس خاهر شوهرم رفته بودبالا پیش من و

| مشاهده متن کامل بحث + 983 بازدید | 52 پست

میفهمه پس، هیچکسو نگو چون از سرش درمیان تو رو بده میکنن مخصوصا مادرش

باید خودشو بگی، یه بار که دیدی اینطوره بهش بگو عزیزم حواست نیست اونجات معلوم شده، ببین چی میگه

چند بار که گفتی جمع میکنه خودشو 

جدید نیستم هاا.. التماس دعا💛

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میفهمه پس، هیچکسو نگو چون از سرش درمیان تو رو بده میکنن مخصوصا مادرش باید خودشو بگی، یه بار که دیدی ...

خیلی حرف خوبی زدی باورکن اونسری خاستم همون لحظه بگم شوهرم پیشم بود بعدشم نتونستم گفتم نکنه بدش بیاد وشرشه

خسته از خنده های فیک.
خیلی حرف خوبی زدی باورکن اونسری خاستم همون لحظه بگم شوهرم پیشم بود بعدشم نتونستم گفتم نکنه بدش بیاد ...

نه عزیزم شر نمیشه شوهرت هم باشه یواش دم گوشش بگو با خنده که یعنی سوتی دادی پیش همه فلانی

باهاش دوست شو از این طریق 

2731
نه عزیزم شر نمیشه شوهرت هم باشه یواش دم گوشش بگو با خنده که یعنی سوتی دادی پیش همه فلانی باهاش دوست ...

مثلا بگوش ایشالا زودی شوهر کنی و... 

ازین چیزا شوخی شوخی

نزار هم کسی بفهمه آروم آروم باهاش دوست شو و بهش توجه کن

بزار بدونه حواست بهش نامحسوس هست

ولی کاری هم نکن خیلیی ناجور باشه که از دستت در بره و یواشکی انجام بده

همش باهاش شوخی کن ایشالا شوهر کنی انرژیت خالی بشه یا راحت شی ازین چیزا با خنده مثلا سوتی داده

2740