2737
2734
اس ام آی  فوت شده تقریبا پنجاه روز میشه کاشکی منم با تجربیات بیشتر باردار میشدم اون عکس دوماهگی ...

اخی ببخش عزیزم ناراحتت کردم .خیلی سخته خب بلاخره شیش ماه  باهاش زندگی کردی چقد واقعا رنج کشیدی بعد از فوتش ولی به قوله خودت تنها همین آرومت میتونه بکنه ک اگه میموند خودش رنج میکشید 

انشاءالله به حق امام حسین ی دونه عین همین بچت بهت بده با این تفاوت ک سلامت باشه توکلت بخدا باشه و خودتو بسپار بخودش خدا خیلی بزرگه .

خدایا شکرت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخی ببخش عزیزم ناراحتت کردم .خیلی سخته خب بلاخره شیش ماه  باهاش زندگی کردی چقد واقعا رنج کشیدی ...

خدا کنه مرسی بابت دعای قشنگت

اگه خدا بخواد منم به زودی مامان میشم اگه دوست داشتین برای مامان شدم دعا کنید❤️
خیلی جالبه اکثرا ازدواج رو گفتن

اره ، ولی میدونی من میتونستم زندگیم بهتر بسازم اگه حرفای خونمو به خواهرام نمی گفتم که اونام بجای اینکه نصیحت کنن بدتر منو شیر میکردن، در حالی ک امروز فهمیدم چون خودشون از ما پایین ترن درواقع از رو حسادت منو پر میکردن وگرنه خوبه منو نمیخاستن  

چرا به ادامه تحصيل فکر نمی‌کنی؟ 

چرا بریا کنکور سال دیگه میخونم ولی خب 26 سالمه ممیتونستم تو 18 19 سالگی قبول بشم ن الان

واس ما عینکیا شاخ و شونه نکشید ما کافیه عینکامونودربیاریم از دنیامون محو میشید:))
چرا بریا کنکور سال دیگه میخونم ولی خب 26 سالمه ممیتونستم تو 18 19 سالگی قبول بشم ن الان

چه خوب 

اینو بدون فقط تو نیستی دخترخاله‌‌های من تو سی چهل سالگی رفتن دانشگاه اونم آزاد الان شاغلن 

موفق باشی 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2738

بزرگترین اشتباه زندگیم ارتودنسی پیش متخصص نرفتم و4دندونای سالم کشیدم برا اینکار در صورتی دندونام خوب وردیف وسالم بودن الان که دارم این نظرمینوسم به شدت حالم بده خودمو سرزنش میکنم چون یکی از دندونام عصب کشی کردم پوسیده شد چهارساله ارتودنسی دارم میگم چهارتا دندون سالم انداختم ،یکی پوسید نگران بقیه دندونام ،توروخدا برام دعا کنید درضمن دخترمجرد36ساله هستم از طرفی نمیدونستم بعد ارتو نگه دارنده میذارن چون احتمال برگشت دندونا زیاد دوست ندارم بعد ارتو نگه دارنده استفاده کنم از طرفی میترسم کم استفاده کنم دندونام بهم ریخته بشن چطور خودمو ببخشم خیلی درگیرم باخودم تورو خدا دعام کنید بقیه دندونام سالم بمونن وبعد ارتو دندونا به هم ریخته نشه