2752
2734
عنوان

مردا چقدر باهاتون حرف میزنن؟ دیونه شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 58 پست
درون گرا نیست اصلا و ابدا اتفاقا خیلی اکتیوه ولی مثلا یه مثال اخرای تلفنمون گفت باشه عزیزم من میرم ...

خب پس نشون میده 

توی زندگی ایشون تصمیم میگیره و صلاح دید خودش مهمه، 

اگر شخصیت آروم و فرمانبری داری خیلی هم خوبه مجبور نیستی راجع به هر چیزی فکر کنی و تصمیم بگیری و بدونی

خودش میفهمه میدونه تصمیم  میگیره  اجرا میکنه

تو هم اگر صلاح دونست میفهمی اگر صلاح دونست جای میری ،

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام اسی دوست پسرمنم همینه، اونم اصلا چیزی تعریف نمیکنه  همیشه من هیجان میدم وتعریف میکنم، اونق ...

پس به خاطر سرد شدنه که حرف نمیرنه نه عادتش 

این که خوب نیست🥲

2731
یا مثلا یه روز اخرای تلفنمون گفت باشه عزیزم من میرم بیرون  گفتم کجا گفت پیش اقای فلانی  ...

اخه بگوو اسکول مگه قراره دردی رو دوا کنه  خودت اگه مشکل نداری و روراست هستی بگو مثلا یک چیزی رو‌ پست واسم آورده 

ولی ما بودیم با رسم شکل هم نشون میدادیم

خب پس نشون میده  توی زندگی ایشون تصمیم میگیره و صلاح دید خودش مهمه،  اگر شخصیت آروم و فر ...

دقیقا این شکلیه ولی شخصیت من اینطوری نیست

بعدشم تصمیات و نظراتش اونقدر عاقلانه نیست واقعا اتفاقا بعضی وقتا میزنه جاده خاکی 

اخه بگوو اسکول مگه قراره دردی رو دوا کنه  خودت اگه مشکل نداری و روراست هستی بگو مثلا یک چیزی رو ...

مشکلی نداره مطمئنم اونو ولی واقعن واقعن نظرش اینه وقتی لازم نیست چیزی رو بدونی چرا بگم

دقیقا این شکلیه ولی شخصیت من اینطوری نیست بعدشم تصمیات و نظراتش اونقدر عاقلانه نیست واقعا اتفاقا بع ...

اسی یادت باشه ادمها عوض نمیشن همون باقی می‌مونن 

یک مقطعی بخاطر یک سری چیزا نقش بازی میکنن ولی در نهایت برمیگردن به تنظیمات کار خانه شون.

ببین گاهی اینقدر مسله جدابتر و هیجان انگیز تری وجود داره که آدم میکه ول کن بابا ،اینکه من چی گفتم او چی گفت مهم نیست، ولی گاهی همون گفتگو کلی مهمه

من دوستی دارم وقتی زنگ میزنه اینقدر ریز ریز ریز تمام اتفاقات رو میگه که میخوام خودم رو بکشم مثلا میگه آش خوردم بعد از سفتی دونه دونه نخود ها میگه بعد ۴۹ دقیقه میگه هستی بیام؟؟تحت شرایطی که من بین دو تا مراجع فقط یکساعت خالی داشتم مثلا!!

خوب طبیعیه من هر بار او زنگ میزنه هی باید قطعش کنم و گفتگو رو جمع کنم تا هرز هدر نره

این مثال رو زدم تا خودت بگیری وضعیت رو