2733
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 28 پست
مرسی عزیزم از صبح استرس داشتم روز تعطیلم هست دارم میمیرم

اصلا نترس ، الان نینیت اندازه یک دونه برنج یا کوچیکتره حتی ، طبیعتا نباید چیزی احساس کنی . طبیعیه کاملا ، با هر نشونه ای خودتو نباز . ماها اول راهیم و باید قوی باشیم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه هیچی نبود فقط ی احساس بود ولی فشار عصبی روم زیاد بود پاهام میلرزید از عصبانیت تا حالا اینجوری نشد ...

ببین عزیزم اون هیچی نبوده چون کیسه اب ابش خیلی بیشتر ازایناس و بعد ادم به خونریزی میفته 

اینکه حالت تهوع داری خیلی خوبه یعنی بچه مشکلی نداره 

حالت تهوع نداشتن خطرناکه و ادم باید بترسه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
آخه همیشه دل درد داشتم علائممو داشتم از اون نظر میگم

اگه خدایی نکرده بچه چیزیش بشه بدتردرد میگیری یادورازجون خونریزی نگران نباش.چون فعلا قلبشم تشکیل نشده زوده که بگم بروسونو تاخیالت راحت بشه

خدایا آفریدی رایگان😍روزی دادی رایگان😍بیامرزرایگان❤توخدایی نه بازرگان......
اگه خدایی نکرده بچه چیزیش بشه بدتردرد میگیری یادورازجون خونریزی نگران نباش.چون فعلا قلبشم تشکیل نشده ...

عاره من کلا بچمو ن بیبی زدم ن آز دادم از موعدم گذشت رفتم دیگه سونو کرد دیدمش دیگه باید هفته هفتم برم