2733
2734
عنوان

آیا شما دختر ۴ سالتونو با خودتون به جشن عروسی میبرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 138 بازدید | 40 پست
بخدا کاراش گاهی آبرو بریه.. جیغ و داد و.. گاهی هم حسابی خانومه حالا اون شب نمیدونم قراره چه مدلی باشه ولی نهایت بتونه دو ساعت خوب و خوش باشه بعد شروع میشه غر غراش
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
دلیلی برای عذاب وجدان نیست عروسی بزرگترا چه لذتی برای بچه‌ها داره همش میگیم بشین نکن دست نزن
نه...من هرگز نمی نالم.قرن ها نالیدن بس است.می خواهم فریاد بزنم. اگر نتوانستم سکوت می کنم.نالیدن فرزندان ماکیاولی را خشنود می کند...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آره بخدا مینا جان مخصوصا که ما از هیچ طرفی کمک نداریم هیچ جا راحت نمیتونیم بریم
هرگز از سمت جلو به یک گاو، از سمت عقب به یک اسب و از هیچ سمتی به یک احمق نزدیک نشوید
2731
اگر خیلی اذیتت میکنه نبرش ،یا میتونی تایم عقد تا شروع عروسی رو بسپاری به پدرش تا ببرتش بیرون و بگردونتش و براش خوراکی بخره ... توی عروسی هم خیلی بهش سخت نگیر که لج کنه ،به هر حال بچه ست و همه درک میکنن ،شب هم اگر پدر و مادرتون زود برمیگردن بده ببرنش ! پسر من ٣/٥ سالشه ،کلا که خیلی اذیت کار نیست و همکاریش هم خوبه ولی توی عروسیها همیشه توی مردونه است و باباش زحمت نگهداریش رو میکشه
امروز که محتاج توام جای تو خالیست ،فردا که بیایی به سراغم خبری نیست ،از من خبری نیست ،در خانه کسی نیست ...