2737
2739
عنوان

ضد آفتاب با قدرت پوشانندگی شبیه کرم پودر

| مشاهده متن کامل بحث + 131203 بازدید | 49 پست
من تا الان مارکهای مختلف ضد افتابو زدم ضد افتاب svr برای بعضی ها خوبه ولی من اصلا ازش راضی نبودم و ق ...

سلام دوستم میخواستم ببینم ضد افتاب درموبای را استفاده کردی؟ چطور بود؟ باهاش جوش زدی یا نه؟ من پوستم خیلی چربه

اللهم عجل لولیک الفرج 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همه دوستانی که نظر دادند ممنونم ستاره جان یعنی میشه سان سنس رو به عنوان کرم پودر استفاده کرد و ت ...

من از الارو استفاده میکردم یه مدتی خیلی هم پوستم صاف شده بود هم نرم، پوشانندگی و لیفت پوست عالی

اما یه من جوشای زیر پوستی بد زدم که نمیدونم دقیقا به علت الارو بود یا دلیل دیگه داشت، نهایتا گذاشتمش کنار 

امت جز مساله جوش واقعا عالی بود، 150 تومنه

من از الارو استفاده میکردم یه مدتی خیلی هم پوستم صاف شده بود هم نرم، پوشانندگی و لیفت پوست عالی اما ...

الارو چون داروخونه اي نيس احتمال فيك بودنش زياده من ديدم تو مترو هم ميدن، من اون رنگي پوستهاي چرب ميزدم نيستش ديگه 

خيلي ناراحتم چون اصلا كرم پودر نميزدم تنها كرمي ك خوابيد رو پوستم اين بود 

ي داروخونه گفت svr بگير ولي ماشالا اينقد گرونه ادم نميدونه بخره يا نه ميترسم بخرم بهم نخوره رنگش،،، من سبزه ام

2731
من svr باspf 50 دارم خیلی راضی ام. ضدافتاب کاورمارک از بهترین ومعتبرترین مارکهای دنیا در این زمینه ا ...

سلام ببخشیدمنم دنبال ضدآفتاب اس وی آرم ولی پیدا نمیکنم. شما مابشو میشناسین بهم بگین