2752
2734
عنوان

کسایی که عروس هلندی دارن میشه بیان لطفاااا خواهش میکنم ازتون

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 86 پست
الهی بمیرم  حتما یه دونه دیگه بگیر

اخه اون چی😢خیلی عجیب دوسم داشت من یک جور مادر خودش میدونست 

😢💕ارزومه یکی برش داشته باشه بهش رسیدگی کنه.

شما دوبارهه گرفتی تونستی باهاشون دوست بشی؟.

منم اومدم سایت بعد مدتها ☺☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه اون چی😢خیلی عجیب دوسم داشت من یک جور مادر خودش میدونست  😢💕ارزومه یکی برش داشته باشه بهش ...

اره عزیزم

شک نکن یکی برش داشته و الان صاحب جدید داره 

اونا که متوجه نیستن...زود عادت میکنن به صاحب جدیدشون

میشه دعا کنی من و عشقم امسال بهم برسیم❤️
نگا کنید چ ناز بوده  😢😢😢😢خیلی از خودم بدم میاد حواس پرتی کردم  تو رو خدا مراقب جوجه ...

عزیزم پرنده ها زود به صاحب جدیدشون عادت میکنن نگرانش نباش دیگه یکی دیگه بگیر خیلی زود با هم جور میشین 

اموزش خیاطی مجازی اسان دقیق ارزان👚👗👖

خداروشکرکن که جلوت مریض نشد و بمیره که روحیت رو داغون کنه 

من مینام تودستم مرد هنوز بعداز چند ماه گریه میکنم براش و نمیتونم فیلمها و عکساش رو ببینم 

یه مینای دیگه گرفتم یادش دادم بهم میگه مامان مینا خیلی شیطون و فضول هست خیلی دوستش دارم 

اموزش خیاطی مجازی اسان دقیق ارزان👚👗👖
عزیزم پرنده ها زود به صاحب جدیدشون عادت میکنن نگرانش نباش دیگه یکی دیگه بگیر خیلی زود با هم جور میشی ...

باشه عزیز 

البته تاندون پام کشیده شده امشب😢پام بستن 😢حتما خوب بشم میگیرم من

خداروشکرکن که جلوت مریض نشد و بمیره که روحیت رو داغون کنه  من مینام تودستم مرد هنوز بعداز چند ...

عزیز تاجش و پرش پیدا کردم گربه خورده بودش😢

عزیزم خواهر من دوبار عروس هلندیش پر زد و فرار کرد ولی چند تا خونه اوت طرف تر پیداش کردیم زیاد نمیت ...

اره رفته بود خونه اونطرف تر ولی نمیدونم من چطور پیداش نکردهه بودم و چطور گربهه گرفته بودش😢ببین این رفت مدرسه اجازه ندادن تراس ببینم چون بچه ها مدرسه امتحان وتشتن وگرنه ۳ دور گشتم مدرسه رو 😢😢به نظرت کی گربه نامرد گرفتش؟اخه ببین یک گربه با بچه اش خونه ما بود اورده بچه اش خودش بخورنش .

فقط موندم نکنه پرندم برگشته و گربه کشتش و خورده .ممکنه؟؟