2752
2734
عنوان

میخوام برای همیشه پرونده این عشق ۶ ساله بی سرانجامو ببندم

| مشاهده متن کامل بحث + 203 بازدید | 22 پست
عشق یه طرفه خیلی بده تو دلت داری میمیری براش ولی طرف نمیدونه

عشق دو طرفه که پسر فقط بگه دوست دارم ولی واسه به دست آوردنت تلاشی نکنه چند سال منتظرش باشی لگد به بختت بزنی بازم هیچی به هیچچ بازم به درد نمیخوره

کلا من دور عشق و این مزخرفات رو خط قرمز کشیدم 

آدما کلا بی لیاقت شدن 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
پسرا لیاقت هیچی ندارن، هرچی خوبی کنی بهشون ازت دوری میکنن

من چون نمیدونست دوستش دارم خوبی خاصبم بهش نکردم ولی همین کع این سالا تو دلم دوستش داشتم خیلی عذاب اور بود

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آخه نوشتی امیدوار شدم فکر کردم شاید راجب اخلاق و کاراش و... درهرصورت خودت و عذاب دادی ،بنظرم رو خود ...

منظور این بود که امیدوار شدم که اونم دوستم داره چون بعضی از رفتاراش واقعا طبیعی نبود اما دیگه دلمو به هیچی خوش نمیکنم

دیگه اون هر جا باشه من یه جای دیگه ام

سعی میکنم یه کاری کنم حالا حالاها همو نبینیم

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
عشق دو طرفه که پسر فقط بگه دوست دارم ولی واسه به دست آوردنت تلاشی نکنه چند سال منتظرش باشی لگد به بخ ...

منم خط کشیدم دیگه از یه طرفش خیری ندیدم چه برسه دو طرفه

دیگه یه کاری میکنم تا مدت ها همو نبیینم

منظور این بود که امیدوار شدم که اونم دوستم داره چون بعضی از رفتاراش واقعا طبیعی نبود اما دیگه دلمو ب ...

بهترین تصمیم و گرفتی ،امیدوارم حال دلت همیشه خوب باشه ، اینقدر غرق خوشی باشی که اصلا یادت نیاد همچین شخصی تو ذهنت بوده 

منم خط کشیدم دیگه از یه طرفش خیری ندیدم چه برسه دو طرفه دیگه یه کاری میکنم تا مدت ها همو نبیینم

کسی واسه کسی نموند 

غرورتو بچسب

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌
بهترین تصمیم و گرفتی ،امیدوارم حال دلت همیشه خوب باشه ، اینقدر غرق خوشی باشی که اصلا یادت نیاد همچین ...

ممنون❤️

کسی واسه کسی نموند  غرورتو بچسب

اره خداروشکر که هیچوقت نفهمید دوستش دارم

غرورم از همه چی مهم تره