2733
2734
شرمنده گلم یسوال  ضد لک بیتروی خوبه؟؟ به من گفتن شب بزنم تا صب رو پوستم بمونه

خواهش میکنم عزیزم

بله خوبه من خودم شب قبل خواب میزدم به دستام تا صبح میموند ، اتفاقا تاثیر خوبی هم داشت

من از محصولات بیتروی زیاد استفاده میکنم ، خیلی خوبن

تایپ پوستیتون چیه؟

دانشجو داروسازی 👩🏻‍🔬
خواهش میکنم عزیزم بله خوبه من خودم شب قبل خواب میزدم به دستام تا صبح میموند ، اتفاقا تاثیر خوبی هم ...

ممنونم گلم بابت راهنماییت

من پوستم مختلطه 

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم عزیزم ی شب درمیون مصرف کنید تا صبح بمونه

چشم گلم ممنونم

من پوستم سبزه اس. محصولی میشناسید که بتونم چند درجه پوستمو روشن تر کنم 

شازده‌کوچولو‌پرسید:‌ -آدمایی‌که‌تنهان‌تو‌تنهاییشون‌کجا‌میرن؟ روباه‌گفت: -توخودشون واینو‌بار‌ها‌از‌عمق‌وجودمون‌حس‌کردیم🕴️!
2731
چشم گلم ممنونم من پوستم سبزه اس. محصولی میشناسید که بتونم چند درجه پوستمو روشن تر کنم 

سرم ویتامین سی چون کافئین داره اگر مداوم مصرف بشه خیلی خوبه و روشن کنندس ، اتفاقا من از همین برند بیتروی دارم ویتامین سی اش رو ،اون شبایی ک ضد لک میزنید ، صبحش بزنید و اون شبایی ک نمیزنید تا صبح ویتامین سی رو صورتتون بمونه ، در حد ۲،۳ قطره بزنید

سرم ماندلیک اسید اوردینری هم روشن کنندس

سرم رتینول اوردینری لایه برداری و پیلینگ انجام میده اما اگر با نحوه کار باهاش اشنا نیستید ازش استفاده نکنید چون بالاخرع اسیده دیگ ، و اسید تراپی باید زیر نظر متخصصش انجام بشه

اگرم از نظر مالی اوکی هستید ، پزشک ها و متخصص های زیبایی براتون اسید تراپی و پیلینگ های شیمیایی انجام میدن طی چندین جلسه پوستتون روشن میشه

و دقت کنید ضد افتاب و ابرسان هیچ وقت فراموش نشه

دانشجو داروسازی 👩🏻‍🔬
سرم ویتامین سی چون کافئین داره اگر مداوم مصرف بشه خیلی خوبه و روشن کنندس ، اتفاقا من از همین برند بی ...

ممنونم از راهنماییات گلم 

امیدوارم همیشه در تمامی مراحل زندگیتون شاد و موفق باشین🌹🥰❤️

سلام من چند بار پودر ویتامین سی رومارن گرفتم و خیلی راضی ام . من رو صورتم چین و چروک زیاد داشتم الان خیلی بهتر شده و صورتم سفت تر شده . باهاش سرم ویتامین سی هم ساختم. گفتم به شمام بگم از این سایت پودر ویتامین ث اصل بگیرید