2733
2734
چون میخوای باردار شی باید کمتر از اینی که هست بشه چون با بارداری میره بالا منم همین بود، چهار و خورده ای ناخواسته باردار شدم دیدم تی اس اچم 11 شد سریه شروع به قرص خوردن کردم تحت نظر فوق تخصص. غدد و زود هم نرمال شد و بچه م هم سالمه چند ماه بعد زایمان هم به دستور پزشک قرصو قطع کردم تو هم برو پیش متخصص غدد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوکی قرصت رو مصرف کن. چیز عجیبی نیست با یکماه وبادوز نصف قرص فقط تیروییدت تنظیم میشه. اگه بارداری و قرص نخورز میدونی که چقد ضرر داره ویا اگه دراقدامی تو سه ماهه اول بارداری کم کاری تیروویدد باعث کندذهنی نوزاد میشه
تانریم امودوم سنه باغلیدی...
اگه قرص لازم نباشه یا دوزش زیاد شه امکانش هس ک بشه چون خودم تیروئید دادم و برام این اتفاق افتاده منم نگفتم نخور گفتم بادکتردیگه م مشورت کن ک خیالت راحت شه
اللهم الزقنااولاداصالحین وسالمین فی الجسم والروح،لیس فی خلقهم زیاده ولانقصان..رب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
من ک ۵.۸بود یه ماه قرص خوردم هر روز نصفی. پنج شنبه ها و جمعه ها روزی یکی کامل. بعد یک ماه از دادم شده۳.۴ اما دکتر میگفت باید برسه ب دو و نیم. البته همون موقع گفت بعد از دوم دیگه نرفتم پیشش. یکشنبه میرم
 لطفا برای بچه دارشدنم یه صلوات بفرستید. ممنونم🙏🏻💐