2733
2739
مهرنوش جون اقدام برا بارداری نداشتی شاید بارداری؟

سلام عزیزم پنج روز قبل پریودی رابطه داشتم دخول نبود پرده دارم حالا یک هفتس پریودم عقب افتاده منی نزدیک واژنم ریخته شد دوبار بی بی زدم منفی بود به نظرت حاملم؟

فعلا صبر کن من خودم باردار بودم ولی هر چی بی بی چک میزاشتم منفی میشد تا یک هفته بعد از موعد پری

سلام عزیزم من پنج روز قبل پریود رابطه داشتم اما سطحی دخول نبوده چون بکارت دارم منی نزدیک واژن ریخته شد ی هفتس پریودم عقب افتاده دوبار بی بی زدم منفی بود ب نظرتون حاملم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام من سه روز به پری رابطه محافظت نشده داشتم بعد همون روز قرص اورژانسی خوردم بعد ۴ روز دوباره قرص اورژانسی خوردم و ۵ تا ال دی الان باید ۱۳ پری میشدم نشدم احتمال بارداری هست انواع گیاهای دارویی برای پری هم خوردم ولی تاثیر ندیدم 

سلام.کسی هست جواب منوبده؟توروخدا من برج سه رابطه داشتم البته سطحی من باکره هستم.قرص اورژانس خوردم و27برج پری شدم.27برج چهارم سرموقه شدم.ولی برج پنج رابطه داشتم هنوزپری نشدم هفت روزمیگذره.تست گذاشتم منفی بود.چکارکنم؟

2740

وای تورو خدا به من بگید من یه دختر ۱۶ ساله هستم نامزدکردم دو دفعه نزدیک هم شدیم رابطه برقرار کردیم من تو باشگاه پرده پارشد ولی چیزی بهش نگفتم هنوز حالا تورو خدا بگید بهم چی بخورم سریع پریود شم اخه چند روزه پریود نشدم خیلی میترسم خواهش میکنم ازتونن بگید

خداجونم اینقدر شکرت که بیای بپرسی چرا :)