2737
2734
عنوان

خبر ازشوهر سابقم

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 55 پست
ب جون دخترم وپسر ک داغشون رودلمه منم میخاستم بگم نمیدونم چرااحساس میکنم خوشبخترین میشی شک نکن 

ممنونم عزیزدلم.خدا بچه هاتو برات نگه داره .منو از دعای خیرت محروم نکن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم درحواستموقبول میکنی من بادوبچه الان ددگیرم شوهرم درخواست داده

فقط حسابش نکن ،و توافق نکن سر مهریه ات ،نفقه و اجرت و ....بگیر.من فردا باید برم سر کار حتما شب باهات صحبت میکنم

انشاللله اون روز دور نباشه و بتونم همینجا بهت خبرشو بدم

ان شالله بابا اینقدم فک نکن که ازدواج نمیکنی یا چیزای بد یاخواستگار نداری منم مث توبودم  همه اینجورین قول میدم تادوماه دیگ ازدواج کنی باکیس مورد علاقت ب حق پنج تن 🤲🤲🤍🧡

ولی من عاشق همسر سابقم نبودم اصلااا

خب پس ، اصلا دلیلی برای دلگیر شدن ندارید. کلا بهتون حق می دم، اما چون خودم تجربه ی مشابه داشتم میگم، باید یه جوری از فکر کردن بهش دست بردارید.

سازش 🍀🍃🌱
2740
منم ی زمانی خیلی دلم تخت خاب میخاس یاطلاالان ک جداشدم خواهرم حرف میبره میاره گفت واسه دوست دخترش اون ...

من چی که حتی یه عروسیم برام نگرفت مثل زنای بیوه رفتم سرزندگیم و بابام خونه دادو خرج دانشگاه و سربازیشو داد ووقتی استخدام شد طلاق دادو بهترین عروسی رو گرفت میگفتن دسته گلش تراول بوده سال ۹۰ اونموقع تراول خیلی بود خیلی دلم سوخت ولی از نظر مالی خدا هزاربرابرشو بهم داد و خوشبختی رو از جفتمون گرفت هردومون خوشبخت نشدیم

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏