2737
2734

مایعات زیاد بخور روزی دوبار برو حمام آب زیاد گرم باشه یکم ب سردی بخوره.. اگ‌پیشتون هوا گرمه اصلا از زیر کولر بلند نشی فقط باید بدنت خنک باشه . گرمی برات نخوبه غذای فلفلی تند و لباس گرم نپوشی

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزرگسالا اسمش زوناس عزیزم 

بهترین سریعترین اولین آخرین دوای دردت حناست حنای اصل از طب سنتی و عطاری بگیر 

لخت شو توی حموم بخواب توی وان کل بدنتو حنا کن یا حداقل جاهایی که دونه داری زود بکن هیچی روش جواب نمیده و دونه هات بیشتر میشه تااااا چند روز که بعدش خودش خوب بشه 

اگر میخوایی متوقف بشه حنا بمال 

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 
2731
2738
همه اینایی که دوستان گفتن عالیه ولی دوستم بدن پسرشو گفت با جوش شیرین شسته خارشش افتاده اصلا هم نمیسو ...

نسبت جوش شیرین با اب رو میدونی چقدر باید باشه؟

روی دیواردل خودبنویسیدخداهست 
بزرگسالا اسمش زوناس عزیزم  بهترین سریعترین اولین آخرین دوای دردت حناست حنای اصل از طب سنتی و ع ...

وقتی شخصی آبله ‌مرغان بگیرد ممکن است پس از بهبودی، این ویروس به‌صورت نهفته در سلول‌های عصبی ستون فقرات او باقی بماند و پس از گذشت سال‌ها با فعال شدن، شخص را به بیماری زونا مبتلا کند.

این بیماری بیشتر در افراد سالمند بروز پیدا می‌کند 

اینو تو گوگل نوشته گفتم به شماهم بگم اطلاعاتت درست باشه🌹

منم تا حالا نگرفتم پس همون ابله مرغونه

روی دیواردل خودبنویسیدخداهست